NBA žiedus atsiėmę „Nuggets“ naująjį sezoną pradėjo nugalėdami „Lakers“

NBA čempionų žiedus atsiėmę „Denver Nuggets“ (1/0) krepšininkai pergalingai startavo naujajame sezone. Nikola Jokičiaus vedamas ekipa namuose naująjį sezoną atidarė 119:107 (34:20, 29:34, 24:26, 32:27) įveikdama „Los Angeles Lakers“ (0/1).

NBA žiedus atsiėmę „Nuggets“ naująjį sezoną pradėjo nugalėdami „Lakers“.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2023-10-25 07:39

Sezono startas prasidėjo istorine žiedų įteikimo ceremonija, kurios metu „Nuggets“ pagaliau išsikėlė pirmąją vėliavą į arenos palubes žyminčią, jog jie yra NBA čempionai.

Prasidėjus rungtynėms Denverio klubas greitai pradėjo įrodinėti, kodėl būtent jie tapo čempionais. „Lakers“ pirmavo tik pirmąsias 3 rungtynių minutes, o likusios 45 minutės priklausė šeimininkams.

Ketvirtajame kėlinyje Los Andželo klubas sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (96:103), tačiau Jamalas Murray‘us ir Kentavious Caldwell-Pope’as po N.Jokičiaus perdavimų pataikė savo metimus, o Aaronas Gordonas atlikęs dėjimą įtvirtino svarią persvarą, kurios užteko iki rungtynių pabaigos.

Kaip jau tapo įprasta praėjusiame sezone, nugalėtojų gretose dominavo Nikola Jokičius. Serbas rungtynes užbaigė su 29 taškais (9/17 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Jam puikiai talkino kanadietis Jamalas Murra‘us, kuris pelnė 21 tašką (5/8 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ komandoje išsiskyrė LeBronas Jamesas. 38-erių metų sulaukęs vyriausias lygos krepšininkas pasižymėjo 21 tašku (9/12 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud.), 8 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

Praėjusiame sezone komandos susitiko Vakarų konferencijos finale. Tuomet „Nuggets“ seriją laimėjo sausai 4:0.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29, Jamalas Murray’us 21, Kentavious Caldwell-Pope’as 20.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 21, Taureanas Prince’as 18, Anthony Davisas 17.