Griaustinis Panevėžyje: Nenadas Čanakas grįžta į „Lietkabelį“

Vasarą su Panevėžio „Lietkabelį“ palikęs ir į Turkiją persikėlęs Nenadas Čanakas vėl treniruos Aukštaitijos klubą.Šios savaitės pradžioje iš Ankaros „Turk Telekom“ komandos atleistas 47-erių krepšinio specialistas jau netrukus stos prie „Lietkabelio“ vairo.

Oct 27, 2023, 11:47 AM, atnaujinta Oct 27, 2023, 11:51 AM

Šią informaciją patvirtino naujienų portalo basketnews.lt žurnalisto Jono Lekšo šaltiniai.

Strategas Panevėžyje pakeis nuo sezono pradžios besidabavusį latvį Robertą Štelmaherį. Su juo buvo pasirašyta sutartis pagal sąlygas „1+1“.

Primename, kad N.Čanakas „Lietkabelyje“ darbavosi 2018–2023 metų sezonais.

Serbo trenirutoas „Turk Telekom“ sezono pradžioje nespindi. Turkijos krepšinio čempionate per pirmąsias ketverias rungtynes N.Čanako kariauna pralaimėjo dukart.

Savaitgalį Ankaros klubas išvykoje 80:100 neprilygo „Pinar Karsiyaka“ krepšininkams.

Ne ką geriau sekėsi ir Europos taurės varžybose. „Turk Telekom“ per pirmąsias trejas rungtynes patyrė du pralaimėjimus.

Primename, kad vadovaudamas „Lietkabeliui“ N.Čanakas sykį tapo LKL vicečempionu, triskart iškovojo bronzos medalius. KMT turnyre N.Čanakas dukart pasidabino sidabro ir triskart laimėjo bronzos medalius.

„Nauja diena“: prasideda „Eurovizija“ – kas laimės ir kur bus Lietuva?