Įspūdingas D. Lillardo debiutas „Bucks“ gretose: iškovojo pergalę ir pagerino visų laikų rekordą

„Milwaukee Bucks“ (1/0) pergalingai pradėjo naująjį NBA sezoną, o komandai įspūdingai prisistatė jos naujokas Damianas Lillardas, kuris sužaidė įspūdingas rungtynes. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusioje dvikovoje „Bucks“ namie 118:117 (30:23, 33:31, 25:31, 30:32) palaužė „Philadelphia 76ers“ (0/1) krepšininkus.

D.Lillardas įmetė 39 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 27, 2023, 7:22 AM, atnaujinta Oct 27, 2023, 7:23 AM

Nugalėtojus į pergalę vedęs D.Lillardas per 37 minutes pelnė 39 taškus (5/8 dvit., 4/12 trit., 17/17 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

33-ejų gynėjas taip pat sudaužė į šipulius „Bucks“ komandos visų laikų rekordą – tapo rezultatyviausias rungtynes ekipos istorijoje sužaidusiu naujoku.

Gynėjui pergalingoje dvikovoje talkino ir klubo senbuvis Giannis Antetokounmpo.

Jis per 35 minutes pelnė 23 taškus (10/19 dvit., 0/3 trit., 3/9 baud.) ir atkovojo 13 kamuolių.

Tuo metu svečių gretose išsiskyrė 31 tašku pasižymėjęs Tyrese'as Maxey.

„Milwaukee Bucks“: Damianas Lillardas 39, Giannis Antetokounmpo 23, Brookas Lopezas 13, Bobby Portisas 10.

„Philadelphia 76ers“: Tyrese'as Maxey 31, Kelly Oubre 27, Joelis Embiidas 24.