Po emocingo „El Clasico“ aistros nerimsta iki šiol: „Barcelona“ kreipėsi į Eurolygą

Nors Eurolygoje įvykusi Madrido „Real“ ir „Barcelona“ komandų dvikova buvo sužaista ketvirtadienį, tačiau kalbos apie šias rungtynes vyksta iki šiol. Ispanijos žiniasklaidoje itin daug dėmesio sulaukė pirmajame kėlinyje įvykęs momentas, į kurį pasibaigus akistatai pirštu taip pat dūrė Katalonijos klubas.

R.Grimau.<br>Zp/Scanpix nuotr.

Oct 28, 2023, 1:21 PM, atnaujinta Oct 29, 2023, 8:47 AM

Akistata po atkaklios kovos baigėsi „Real“ pergale 65:64, tačiau pirmajame kėlinyje iš „Barcelona“ komandos buvo išbraukti du taškai.

Tokį sprendimą teisėjai priėmė likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes iki ketvirčio pabaigos. Tąsyk „Barcelona“ pirmavo 16:6, tačiau dėl sustreikavusio laikrodžio arbitrai sustabdė mačą ir savarankiškai atskaičiavo sustojusias sekundes.

Po vaizdo peržiūros arbitrai priėmė sprendimą atimti du taškus iš „Barcelona“ komandos ir rezultatas tapo 14:6. Tai itin nepatiko svečių strategui Rogeriui Grimau, kuris po šio sprendimo neslėpė savo emocijų.

Kadangi akistata baigėsi vieno taško skirtumu, šis išbrauktas dvitaškis galėjo turėti milžinišką įtaką mačo baigčiai.

Ispanijos naujienų portalas „Marca“ praneša, kad „Barcelona“ šio epizodo nepamiršo. Ji kreipėsi į Eurolygą, kad ši raštiškai paaiškintų tokį teisėjų priimtą sprendimą.

Tiesa, pasak ispanų spaudos, katalonai nepateikė oficialaus protesto, jie nori tik Eurolygos paaiškinimo.

Po šių rungtynių „Real“ tapo vienintele per penkis turus nenugalėta komanda Eurolygoje.