Nerezultatyviame Graikijos milžinų mūšyje – blankūs lietuviai ir „Panathinaikos“ pergalė

Graikijos krepšinio lygoje nerezultatyviose milžinų rungtynėse, Atėnų „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu 66:54 (11:12, 17:19, 17:12, 21:11) išvykoje įveikė Pirėjo „Olympiakos“ komandą, kurioje rungtyniauja Ignas Brazdeikis.

M. Grigonis ir K. Mitoglou<br> SIPA nuotr.

2023-10-30 22:16, atnaujinta 2023-10-30 22:17

Rungtynėms artėjant prie pabaigos svečiai pirmavo 58:54, tačiau Konstantino Mitoglou ir Mathiaso Lessort‘o dvitaškiai leido „Panathinaikos“ krepšininkams paskutinę minutę pasitikti su 8 taškų pranašumu.

Per likusį laiką „Olympiakos“ nebesugebėjo nieko padaryti ir patyrė pralaimėjimą

I.Brazdeikis rungtyniavo tik 8 minutes, per kurias surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), 1 atkovotą kamuolį ir 1 rezultatyvų perdavimą.

M.Grigonis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Nugalėtojus į priekį vedė Konstantinos Mitoglou. Graikas rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 20 taškų (6/11 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir blokavo 4 metimus.

„Olympiakos“: Nigelis Williams-Gossas 14, Isaiah Canaanas 11, Alecas Petersas 7.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglou 20, Kyle’as Guy’us 11, Juancho Hernangomezas 10.

Tai buvo trečioji „Olympiakos“ ir „Panathinaikos“ dvikova šiame sezone. Tiek Supertaurės varžybose, tiek Eurolygoje pranašesni buvo Pirėjo krepšininkai.