Villniaus „Wolves“ (2/2) antradienį išvykoje 86:78 (22:18, 26:17, 15:21, 23:22) parklupdė Europos taurėje be pergalių žygiuojančia Liublianos „Cedevita Olimpija“ (0/5).

Susikurtą persvarą švaistę „Wolves“ krepšininkai iškovojo sunkią pergalę Europos taurėje<br> „Wolves“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-10-31 18:30, atnaujinta 2023-10-31 22:03

Rungtynės prasidėjo apylyge dvikova ir sužaidus tris ketvirtadalius pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 13:13, tačiau 9 paeiliui pelnyti vilniečių taškai leido „Wolves“ komandai ketvirtį užbaigti su 4 taškų pranašumu – 22:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo įspūdingu Kęstučio Kemzūros auklėtinių žaidimu. „Wolves“ pirmąją kėlinio pusę laimėjo rezultatu 17:6 bei buvo įgiję 16 taškų persvarą (42:26) ir nenuleisdami kartelės trečiąjį kėlinį pasitiko pirmaudami 48:35.

Po pertraukos šeimininkai mažino atsilikimą, bet vilniečius į priekį vedė Vaidas Kariniauskas. 8 taškus per kėlinį pelnęs lietuvis leido svečiams pasitikti lemiamą ketvirtį pirmaujant 63:56.

Lemiamame kėlinyje „Vilkams“ sunkiai sekėsi išlaikyti persvarą ir po Jaka Blažičiaus tritaškio šeimininkai į priešpaskutinę rungtynių minutę įžengė tik su 2 taškų deficitu – 72:74.

Kristupas Žemaitis tolimu metimu netrukus nuramino aistras, bet tuo pačiu jam atsakė Klemena Prepeličius, o Rasheedui Sulaimonui ir J.Blažičiui pataikius baudos metimus paskutinė rungtynių minutė prasidėjo 80:77 pirmaujant „Wolves“.

Savo žodį ir vėl tarė Kristupas Žemaitis, kuris smeigė tolimą metimą, o pavykus apsiginti R.Sulaimonas padidino svečių persvarą iki 7 taškų. Iš „Besiktas“ krepšininkų praėjusią savaitę pasimokę K.Kemzūros auklėtiniai paskutinę minutę nebešvaistė persvaros ir pasiekė sunkią pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė R.Sulaimonas, surinkęs 22 taškus (6/11 dvit., 1/4 trit., 7/9 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 24 naudingumo balus.

Puikią sportinę formą demonstruojantis K.Žemaitis pelnė 14 taškų (1/4 dvit., 3/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes užbaigė su 23 naudingumo balais.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 22, Kristupas Žemaitis ir Vaidas Kariniauskas po 14.

„Cedevita Olimpija“: Klemenas Prepeličius, Karlo Matkovičius, Amadou Sow ir D.J.Stewartas po 13.

Vilkai sezonai Europoje pradėjo dviem pralaimėjimas, tačiau praėjusiame ture stebuklingai išsigelbėję iškovojo pirmąją pergalę prieš Stambulo „Besiktas“.

Liublianos klubas pralaimėjo visas penkias iki šiol žaistas rungtynes.