S. Curry viesulas nepaliko vilčių „Pelicans“ ir ne itin spindėjusiam J. Valančiūnui

Jonas Valančiūnas ir jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa (2/1) patyrė pirmąją nesėkmę naujame NBA sezone. Naktį iš pirmadienio į antradienį vykusiose rungtynėse Naujojo Orleano klubas neatlaikė „Golden State Warriors“ (3/1) jėgos.

J.Valančiūnas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 31, 2023, 6:52 AM

Svečiai pranoko J.Valančiūną ir „Pelicans“ 130:102 (29:27, 30:30, 39:21, 32:24).

Sutriuškinimu pažymėtose rungtynėse 31-erių uteniškis per 23 minutes įmetė 11 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

Tuo metu pagrindiniu aikštės šeimininkų duobkasiu tapo Stephenas Curry.

Jis varžovams suvertė 42 taškus (8/9 dvit., 7/13 trit., 5/7 baud.), o prie jų pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse „Pelicans“ ekipai negalėjo padėti Brandonas Ingramas, o „Warriors“ vertėsi bet Klay Thompsono.

Pirmuosius du kėlinius aikštėje vyko apylygė kova, tačiau rungtynių lūžis įvyko antroje mačo dalyje, kurioje svečiai nurūko į priekį.

„New Orleans Pelicans“: Zionas Williamsonas ir C.J. McCollumas po 19, Jordanas Hawkinsas 14, Mattas Ryanas 12.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 42, Mosesas Moody, Chrisas Paulas ir Trayce'as Jacksonas-Davisas po 13.