Dar vienos blankios I. Brazdeikio rungtynės pažymėtos „Olympiakos“ pralaimėjimu

Stambulo „Fenerbahce“ (5/1) krepšininkai ketvirtadienį namuose 79:77 (29:14, 17:19, 12:24, 21:20) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (3/3) ekipą, kurioje rungtyniauja Ignas Brazdeikis.

Įsibėgėjanti „Fenerbahce“ susitinka su „Olympiakos“<br> Imago/Scanpix nuotr.

Nov 2, 2023, 7:38 PM, atnaujinta Nov 2, 2023, 11:17 PM

Stambulo krepšininkai dar pirmajame kėlinyje sugebėjo susikurti 16 taškų pranašumą, tačiau po pertraukos svečiai pradėjo mažinti atsilikimą ir galiausiai likus rungtyniauti pusketvirtos minutės „Olympiakos“ išlygino rezultatą (71:71).

Stambulo herojumi tapo Georgios Papagiannis. Graikas pelnė paskutinius 8 komandos taškus ir ištempė komandą į pergalę.

„Olympiakos“ komandoje ir vėl nepavyko sublizgėti Ignui Brazdeikiui. Lietuvos rinktinės puolėjas per 11 minučių pelnė 4 taškus (1/4 dvit., 2/2 baud.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir rungtynes užbaigė su 2 naudingumo balais.

Nugalėtojų komandoje naudingiausiai rungtyniavo Georgios Papagiannis, kuris pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

„Fenerbahce“: Georgios Papagiannis 15, Dyshawnas Pierre'as 14, Johnathanas Motley 10.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 19, Isaiah Canaanas 15, Nigelis Williamsas-Gossas 13.

Keturias pergales paeiliui iškovojęs Stambulo klubas Eurolygoje užima 2-ąją vietą.

Pirėjo ekipa savo sąskaitoje turi 3 laimėjimus, 3 pralaimėjimus ir rikiuojasi 8-oje pozicijoje.

Praėjusiame sezone tarpusavio dvikovose abi komandos šventė pergales namuose.