Įspūdinga: „Celtics“ iškovojo pergalę surinkę net 155 taškus

„Boston Celtics“ (4/0) krepšininkai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį iškovojo įspūdingą pergalę net 51 taško skirtumu.

Įspūdinga: „Celtics“ iškovojo pergalę surinkę net 155 taškus<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 2, 2023, 9:39 AM

„Keltai“ namuose 155:104 (44:27, 31:27, 34:17, 46:33) sutriuškino „Indiana Pacers“ (2/2) ekipą.

Rungtynių eiga tapo aiški jau pirmajame kėlinyje. Atsiliekant 5:6 šeimininkai spurtavo 13:0 ir per nepilnas 4 minutes įgijo dviženklį pranašumą, o per pirmąjį ketvirtį varžovams sukratė net 44 taškus.

Nugalėtojų gretose net aštuoni krepšininkai rungtynes užbaigė su dviženkliu taškų skaičiumi. Tai pavyko padaryti Jaysonui Tatumui, Derrickui White‘ui, Samui Hauseriui, Jaylenui Brownui, Jrue Holiday, Paytonui Pritchardui, Kristapui Porzingiui ir Dalano Bantonui.

Labiausiai nugalėtojų komandoje išsiskyrė J.Tatumas, kuris pelnė 30 taškų (6/10 dvit., 3/5 trit., 9/10 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Latvis K.Porzingis prie pergalės prisidėjo su 13 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Visus 4 mačus laimėję „Celtics“ užima 1-ąją vietą Rytų konferencijoje. „Pacers“ su 2 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

Visoje lygoje liko tik dvi nepralaimėjusios ekipos – „Celtics“ ir „Dallas Mavericks“ (4/0).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30, Derrickas White‘as 18, Samas Hauseris 17.

„Pacers“: T.J. McConnellas 18, Andrew Nembhardas 14, Obi Toppinas 11.