T. Šengelija surengė dar vieną puikų pasirodymą, o „Virtus“ pratęsė pergalių seriją prieš „Anadolu Efes“

Antrojoje pusėje geriau žaidusi Bolonijos „Virtus“ (5/1) pratęsė sėkmingą pasirodymą Eurolygoje ir iškovojo penktąją pergalę paeiliui. Luca Banchi auklėtiniai namuose 93:81 (20:18, 21:27, 28:17, 24:19) susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes“ (2/4). Turkijos klubui Eurolygoje tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Tornikė Šengelija<br> Imago/Scanpix nuotr.

Nov 3, 2023, 9:01 PM, atnaujinta Nov 4, 2023, 12:23 AM

Bolonijos „Virtus“ į dar vieną pergalę vedė Tornikė Šengelija. Kartvelas į varžovų krepšį per 31 minutę aikštelėje įmetė 19 taškų (5/9 dvit., 0/3 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo net 12 varžovų pražangų ir sukaupė net 30 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“ neišgelbėjo ir solidus Rodrigue‘as Beabuois pasirodymas. Prancūzas aikštelėje praleido beveik 34 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 22 naudingumo balų pasirodymą.

Pirmoje mačo dalyje vyravo banguotas krepšinis, kur nė vienai komandai pernelyg atsiplėšti nepavyko. Visgi į ilgąją pertrauką trapų pranašumą išsinešė svečiai iš Stambulo (41:45).

Nepaisant to, kad L.Banchi auklėtiniai pirmąją mačo dalį pralaimėjo, antrojoje dalyje Italijos klubo krepšininkai sužibėjo.

Trečiąjį kėlinį „Virtus“ laimėjo 28:17, o ketvirtąjį 24:19, kas lėmė, kad į Turkiją „Anadolu Efes“ vyks neiškovojusi pergalės.

Primename, kad kitą savaitę į Stambulą kovoti dėl pergalės vyks Kauno „Žalgiris“ (3/3). Kauniečiai Stambule žais lapkričio 9-ąją.

„Virtus“: Tornikė Šengelija 19 (9/11 baud., 12 išpr. pr., 4 atk. kam., 30 naud. bal.), Marco Belinelli 17 (3/3 trit., 6/6 baud., 3 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 14 (7/8 dvit., 6 atk. kam., 20 naud. bal.), Jaleenas Smithas 12 (3/3 dvit., 2/3 trit., 4 atk. kam., 2 rez. perd., 2 perk. kam., 17 naud. bal.), Jordanas Mickey 10 (3 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beaubois 17, Shane‘as Larkinas 16 (3/7 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud., 4 klaid., 8 naud. bal.), Ante Žižičius 15 (6/7 dvit., 3/3 baud., 3 atk. kam., 19 naud. bal.), Willas Clyburnas 10 (2/3 dvit., 0/2 trit., 6/9 baud.).