NBA lygoje – žvėriškas J. Valančiūno pasirodymas

Jonas Valančiūnas užfiksavo įspūdingą dvigubą dviženklį, o jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (4-1) ekipa NBA lygoje namuose pranoko „Detroit Pistons“ (2-4) krepšininkus – 125:116 (35:29, 37:20, 22:34, 31:33).

Jonas Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 3, 2023, 7:04 AM, atnaujinta Nov 3, 2023, 7:07 AM

Šeimininkai į priekį šovė antrojo ketvirčio metu, kurį laimėjo 17 taškų skirtumu 37:20. Į ilgąją pertrauką „Pelicans“ išėjo turėdami solidžią persvarą – 72:49.

Prie to svariai prisidėjo ir mače 33 minutes žaidęs J.Valančiūnas. Lietuvis rungtynėse pelnė 23 taškus (2/3 trit.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už vidurio puolėją žaidė tik 33 taškus įmetęs CJ McCollumas.

Detroito komandoje išsiskyrė įžaidėjas Cade'as Cunninghamas, kuris pelnė 22 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“: CJ McCollumas 33, Jonas Valančiūnas 23, Herbas Jonesas 21.

„Pistons“: Cade'as Cunninghamas 22, Marcusas Sasseris, Ausaras Thompsonas 16.