Harry Kane‘as pasižymėjo „hat-tricku“, o jo atstovaujamas Miuncheno „Bayern“ išvykoje 4:0 (2:0) sutriuškino Dortmundo „Borussia“.

H. Kane‘o „hat-trickas“ „Bayern“ ekipai nukalė triuškinančią pergalę prieš „Borussia“<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 4, 2023, 9:48 PM

Pirmasis įvartis į šeimininkų vartus krito jau ketvirtąją minutę. Po Leroy‘aus Sane pakelto kampinio Dayotas Upamecano smūgiu su galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė bavarus į priekį.

Tuomet prasidėjo H.Kane‘o šou. Greitos atakos metu 9-ąją minutę „Bayern“ surengė puikią kombinaciją, kurios smaigalyje atsidūręs anglas pelnė įvartį.

Antrasis anglo įvartis krito 72-ąją minutę. Nuostabaus Kingsley Comano perdavimo sulaukęs „Bayern“ naujokas iš kelių metrų be didesnių vargų nuginklavo varžovų vartininką.

Pergalę H.Kane‘as užtikrino jau per teisėjo pridėtą laiką. Greitos atakos metu puolėjas buvo nepavejamas varžovams ir radęs gerą progą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Bayern“ su 26 taškais po 10 rungtynių užima antrąją vietą. 21 tašką turinti „Borussia“ rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.