Ankstyvose šeštadienio NBA rungtynėse „Philadelphia 76ers“ (4/1) namuose 112:100 (25:24, 27:21, 28:30, 32:25) įveikė sezono pradžioje stringančią „Phoenix Suns“ (2/4).

K. Durantui solidžios pagalbos neradę „Suns“ krepšininkai patyrę trečiąjį pralaimėjimą paeiliui<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 4, 2023, 11:09 PM

Didžiąją rungtynių dalį kontroliavę „76ers“ krepšininkai nesugebėjo atitrukti nuo varžovų ir ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes „Suns“ turėjo tik 4 taškų deficitą – 80:84.

Tačiau tuomet Filadelfijos ekipa surengė atkarpą 20:6 ir susikūrusi svarią persvarą šventė pergalę.

Filadelfijos komandą į priekį vedė Joelis Embiidas. Praėjusio sezono naudingiausias žaidėjas pelnė 26 taškus (6/15 dvit., 3/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipoje išsiskyrė Kevinas Durantas, kuris surinko 31 tašką (8/16 dvit., 1/4 trit., 12/14 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 blokus ir 5 klaidas.

„Suns“ rungtynėse vertėsi be Bradley Bealo ir Devino Bookerio.

Finikso klubas pralaimėjo 3 mačus paeiliui ir turėdamas 2 pergales bei 4 nesėkmes užima vos 12-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „76ers“ turėdami 4 laimėjimus po 5 rungtynių rikiuojasi 2-oje Rytų konferencijos pozicijoje.

„76ers“: Joelis Embiidas 26, Kelly Oubre 25, Tyrese'as Maxey 22.

„Suns“: Kevinas Durantas 31, Ericas Gordonas 13, Jusufas Nurkičius 11.