Puolime prasmegę „Kings“ krepšininkai pripažino „Rockets“ pranašumą

Domantas Sabonis su „Sacramento Kings“ (2/3) klubu naktį iš šeštadienio į sekmadienį išvykoje 89:107 (19:33, 34:26, 15:12, 21:36) nusileido „Houston Rockets“ (2/3) ekipai.

Domantas Sabonis<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Nov 5, 2023, 7:50 AM

Lietuvis per 31 minutę pelnė 11 (5/8 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.) taškų, atkovojo 15 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 5 kartus suklydo.

Likus rungtyniauti dar kiek daugiau nei 8 minutes Sakramento ekipa turėjo vos 3 taškų deficitą – 77:80. Tačiau tuomet Dillono Brookso vedami „Rockets“ suorganizavo atkarpą 23:7 ir užsitikrino užtikrintą pergalę.

D.Brooksas ketvirtajame kėlinyje varė svečius neviltį. Kanadietis lietuvio komandai atseikėjo net 12 taškų, o rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 26 taškus (7/10 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), 9 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 klaidą.

Sakramento klubas sužaidė tragišką mačą puolime, pataikydami vos 38,1 proc. metimų iš žaidimo (32/84) ir 26,8 proc. tritaškių (11/41).

Paskutinį kartą „Kings“ tokias nerezultatyvias rungtynes sužaidė prieš du sezonus. 2022 metų vasario 15 dieną Kalifornijos klubas į „Brooklyn Nets“ krepšį buvo įmetęs 85 taškus.

Abi komandos turi po 2 pergales ir 3 pralaimėjimus bei užima 11–12 vietas.

„Rockets“: Dillonas Brooksas 26, Jabari Smithas ir Fredas VanVleetas po 21.

„Kings“: Malikas Monkas 18, Harrisonas Barnesas 13, JaVale’as McGee 12.

„Nauja diena“: Lietuva jau 20 metų ES – ką nuveikė atstovai EP?