Eurolygoje mūšio neįvyko: nepralaimintis „Real“ volu pervažiavo „Virtus“

Eurolygos akistatoje ketvirtadienį žaidė du turnyro lyderiai – čempiono titulą ginantis ir visas pergales skynęs Madrido „Real“ ir įspūdingai žygiavęs Bolonijos „Virtus“. Tačiau tikro mūšio neįvyko: „Real“ lyg volu 100:74 (26:27, 27:10, 15:14, 32:23) pervažiavo Bolonijos ekipą.

Madrido „Real“ krepšininkai dar nėra pralaimėję Eurolygoje.<br>Real Madrid Basket twitter nuotr.
Madrido „Real“ krepšininkai dar nėra pralaimėję Eurolygoje.<br>AP/Scanpix nuotr.

Nov 9, 2023, 9:56 PM, atnaujinta Nov 10, 2023, 12:25 AM

Skirtumas pradėjo augti antrame kėlinyje, kai užsivedęs Facundo Campazzo pradėjo šelti po savuoju ir varžovų krepšiu. Ilsėtis „Real“ išėjo pirmaudamas jau 53:37, o po didžiosios pertraukos padidino skirtumą iki 62:39.

„Virtus“ dar bandė sugrįžti į mačą ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų – 65:78, tačiau madridiečiai ir vėl įjungė papildomą pavarą, laimėjo atkarpą 10:0 ir užbaigė intrigą.

„Real“ lyderis F.Campazzo per 28 minutės pelnė 18 taškų (3/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 9/9 baudų metimų), atsikovojo 6 kamuolius, perėmė 3 ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 39 naudingumo balus.

„Virtus“: Marco Belinelli 15 (3/7 tritaškių), Tornike Shengelia 12 (0/3 tritašk.), Danielis Hackettas ir Bryantas Dunstonas po 9. „Real“: Facundo Campazzo 18, Walteris Tavaresas 17 (7/11 dvitaškių, 7 atk .kam.), Guerschonas Yabusele 16 (7 atk. kam.), Gabrielis Deckas 11 (3/4 tritašk.).

Eurolygos čempionai savo sąskaitoje turi šešis laimėjimus, praėjusią savaitę įveikę pagrindinį oponentą Ispanijoje „Barcelona“ komandą 65:64.

Madridiečiai vieną turą turėjo praleisti, nes dėl „Hamas“ išpuolio prieš Izraelį buvo atidėta akistata su Tel Avivo „Maccabi“.

Įspūdingai iki ketvirtadienio žygiavo ir Italijos ekipa: ji tik kartą buvo pralaimėjusi per šešis mačus.

Praėjusiame ture „Virtus“nepaliko namie jokių šansų Stambulo „Anadolu Efes“ klubui 93:81.

Vienintelį pralaimėjimą italai buvo patyrę pirmame šio sezono Eurolygos mače, kai 79:82 nusileido Kauno „Žalgiriui“.