Titanų mūšyje L. Jamesas su „Lakers“ palaužė K. Durantą su „Suns“

Trijų pralaimėjimų seriją NBA čempionate penktadienį nutraukė „Los Angeles Lakers“ (4/5) klubas su LeBronu Jamesu. Dramatiškame mače „Lakers“ svečiuose 122:119 (25:34, 30:29, 34:33, 33:23) palaužė „Phoenix Suns“ (4/5) komandą su jos žvaigžde Kevinu Durantu.

LeBronass Jamesas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 11, 2023, 9:59 AM

Pergalę garantavo galingas LeBrono Jameso žaidimas: jis per 36 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 11 atšokusių kamuolių, perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Jam bandė oponuoti Kevinas Durantas. Jis per 39 minutes įmetė 38 taškus, atsikovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtame kėlinyje „Lakers“ spurtavo 14:0 ir persvėrė rezultatą 100:96.

Baigiantis mačui ekipas skyrė 2 taškai, tačiau L.Jamesas pataikė dvitaškį, tritaškį pridėjo Camas Reddishas, o du Taureano Price'o taškai baigė akistatos intrigą – 120:113.

"Suns" sugebėjo tik pritartėti, tačiau persverti rezultatą laiko neužteko.

Pirmajame kėlinyje L.Jamesas atakuodamas krepšį susidūrė su varžovu ir su skausmu veide trumpam paliko aikštę – susižeidė koją.

Buvo galvojama, kad žaidėjas gavo rimtą traumą, tačiau pramankštinęs skaudamą koją jis žaidė toliau.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32 (8/13 dvit., 3/4 trit., 7/11 baud., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), D'Angelo Russellas 19 (9 rez. perd.), Anthony Davisas 18 (8/8 baud., 11 atk. kam.), Camas Reddishas 17 (5/8 trit.), Austinas Reavesas 15 (7 rez. perd.).

„Suns“: Kevinas Durantas 38 (9/21 dvit., 4/6 trit., 8/10 baud., 9 atk. kam.), Bradley Bealas 24, Jusufas Nurkičius 14 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Ericas Gordonas 13 (3/4 trit.), Keita Batesas-Diopas 11 (1/6 trit.), Graysonas Allenas 9 (9 atk. kam.).