„Kings“ pergalės fone – per atkovotą kamuolį nuo trigubo dublio likęs D. Sabonis

Domantas Sabonis NBA lygoje surengė dar vieną puikų pasirodymą, o jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (5/4) pasiekė trečiąją pergalę paeiliui.

D. Sabonis.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 14, 2023, 7:44 AM, atnaujinta Nov 14, 2023, 12:45 PM

„Karaliai“ namuose 132:120 (33:25, 35:35, 42:29, 22:31) susitvarkė su „Cleveland Cavaliers“ (4/6).

Lietuvis rungtynes užbaigė su 23 taškais (7/8 dvit., 1/2 trit., 6/11 baud.), 9 atkovotais kamuoliais, 10 rezultatyvių perdavimų, 2 blokuotais metimais ir 3 klaidomis.

Po penkerių rungtynių pertraukos ant parketo sugrįžęs De‘Aaronas Foxas prie pergalės pridėjo 28 taškus (9/14 dvit., 2/6 trit., 4/7 baud.), 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 6 rezultatyvius perdavimus ir 1 klaidą.

Daugiau laiko pasireikšti Sakramento komandoje gavo ir Saša Vezenkovas. Iš Eurolygos persikėlęs bulgaras per 17 minučių pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Svečių komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Donovanas Mitchellas. Gynėjas surinko 22 taškus (3/12 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud.), 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 klaidas.

Rungtynių likimas išsisprendė trečiajame kėlinyje. Po pertraukos D.Mitchellas tritaškiu atidarė kėlinį ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (63:68), tačiau „Kings“ pademonstravo įspūdingą puolimą ir per 12 minučių surinkę 42 taškus į lemiamą ketvirtį žengė pirmaudami 110:89.

Turėdami 5 pergales ir 4 pralaimėjimus „Kings“ Vakarų konferencijoje užima 7-ąją vietą. „Cavaliers“ su 4 pergalėmis ir 6 nesėkmėmis rikiuojasi 10-oje Rytų konferencijos vietoje.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 28, Keeganas Murray’us 25, Domantas Sabonis 23.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 22, Caris LeVertas 21, Maxas Strusas 19.