„Barcelona“ nepaisant blankaus R. Jokubaičio ir tragiško pataikymo iš toli grįžo į pergalių kelią

„Barcelona“ (7/2) klubas su Roku Jokubaičiu penktadienį namuose 74:70 (25:16, 12:17, 17:19, 20:18) kitą Ispanijos ekipą – „Valencia Basket“ (5/4).

Rokas Jokubaitis<br>SPO/Scanpix nuotr.

2023-11-17 21:11, atnaujinta 2023-11-18 00:24

Ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Valensijos likus žaisti 6 minutes pirmavo 60:58, tačiau tuomet visiškai sustojo puolime ir keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų, kuomet jau atsilikinėjo 60:68.

Visgi Chriso Joneso tritаškis ir Xabi Lopezo-Arostegui tikslūs baudų metimai prasidėjus paskutinei minutei grąžino viltį „Valencia Basket“ klubui. Visgi lemiamu metu „Barca“ neklydo puolime ir iškovojo sunkią pergalę.

Katalonai iškovojo pergalę nepaisant tragiško pataikymo iš toli. „Barcelona“ pataikė vos 5 tritaškius iš 30.

R.Jokubaitis sužaidė itin blankiai. Per 12 minučių lietuvis surinko 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit., 0/1 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė su -2 naudingumo balais.

Į pergalę katalonus vedė Janas Vesely, kuris pelnė 17 taškų (7/9 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

„Barcelona“: Janas Vesely 17, Alejandro Abrinesas 12, Jabari Parkeris, Willy Hernangomezas ir Tomašas Satoransky po 9.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 15, Damienas Inglisas 13, Xabi Lopezas-Arostegui 10.

„Barca“ rungtynes pasitiko po triuškinančio 71:94 pralaimėjimo Vitorijos „Baskonia“ ekipai.

Katalonai turėdami 7 pergales ir 2 pralaimėjimus rikiuojasi antroje pozicijoje.

3 pralaimėjimus paeiliui patyrę Valensijos krepšininkai turėdami 5 pergales rikiuojasi devintoje vietoje.

Praėjusiame sezone abu kartus pergales iškovojo šeimininkai.