J. Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį, tačiau „Pelicans“ namuose dramatiškai krito prieš „Timberwolves“

Karlo Anthony-Townso metimas pražudė Jono Valančiūno atstovaujamą „New Orleans Pelicans“ (6/7) klubą. Lietuvio klubas namuose 120:121 (35:27, 29:32, 31:26, 25:36) krito prieš „Minnesota Timberwolves“ (9/3) ekipą ir patyrė ypač skaudų pralaimėjimą.

Jonas Valančiūnas ir Karlas Anthony Townsas<br> USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Nov 19, 2023, 7:25 AM, atnaujinta Nov 19, 2023, 8:02 AM

JV klubas pirmavo kone visą mačą ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo 108:94, tačiau viskas pasiketė, kuomet K.Anthony-Townsas išprovokavo penktąją „Pelicans“ gynybos specialisto Herbo Joneso pražangą. Po to „Timberwolves“ surengė spurtą 0:7 ir priartėjo šalia aikštelės šeimininkų.

Lemiamu metu žibėjo minėtas K.Anthony-Townsas. Centras ketvirtajame kėlinyje neprametė nei vieno metimo bei pelnė 12 taškų, o svarbiausi taškai krito mačo pabaigoje.

Lemiamos atakos metu K.Anthony-Townsas veržėsi krepšio link prieš Dysoną Danielsą ir galop pelnė sudėtingus du taškus.

„Pelicans“ dar turėjo šansą kitoje aikštės pusėje išplėšti pergalę, tačiau Brandono Ingramo metimas nebuvo tikslus ir JV bei „Pelicans“ turėjo pripažinti „Timberwolves“ pranašumą.

J.Valančiūnas šiame mače aikštelėje praleido 29,5 minutės, per kurias pelnė 26 taškus (10/14 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezulatyvius perdavimus ir blokavo 3 varžovų metimus. Tai buvo rezultatyviausios JV rungtynės šiame sezone.

Už lietuvį „Pelicans“ gretose rezultatyviau žaidė tik B.Ingramas, kuris per 34 minutes pelnė 30 taškų (10/18 dvit., 1/6 trit., 7/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“ žibėjo į pergalę Minesotos ekipą tempęs K.Anthony-Townsas. Centras per 33 minutes įmetė 29 taškus (8/9 dvit., 2/2 trit., 7/8 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 6 atkovotus kamuolius ir blokavo 2 metimus.

„Timberwolves“: K.Anthony-Townsas 29, Anthony Edwardsas 23 (4/9 dvit., 5/10 trit., 4 rez. perd.), Rudy Gobert‘as 17 (5/7 dvit., 7/10 baud., 11 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 12 (4/5 dvit., 1/2 trit.) ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris 10 (2/3 dvit., 2/4 trit., 3 rez. perd.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30, Jonas Valančiūnas 26 (11 atk. kam.), Jordanas Hawkinsas 15 (3/4 dvit., 3/8 trit., 4 rez. perd.), Herbertas Jonesas (3/4 trit., 4/4 baud., 8 rez. perd., 4 atk. kam., 2 blk., 2 per. kam.) ir Dysonas Danielsas (5/9 dvit., 1/3 trit., 6 rez. perd., 5 atk. kam.) po 13 ir Mattas Ryanas 10 (3/4 trit., 3 atk. kam.).