Rekordinį kėlinį sužaidęs T. Haliburtonas atvedė „Pacers“ į pergalę ir į kitą NBA taurės etapą Kiti rezultatai

„Indiana Pacers“ krepšininkai tapo pirmąja komanda, kuri užsitikrino vietą kitame NBA taurės varžybų etape.

Tyrese'as Haliburtonas<br> USA Today Sports/Reuters nuotr.

Nov 22, 2023, 7:40 AM, atnaujinta Nov 22, 2023, 7:46 AM

„Pacers“ (8/5) įspūdingo rezultatyvumo mače 157:152 (34:40, 39:46, 46:28, 38:38) įveikė „Atlanta Hawks“ (6/7) ir po šios pergalės užsitikrino vietą NBA taurės ketvirtfinalyje.

NBA taurės varžybose tai buvo trečioji „Pacers“ pergalė, o „Hawks“ tai buvo antrasis pralaimėjimas per tris taurės mačus.

Šiose rungtynėse viskas sprendėsi mačo pabaigoje. Likus beveik minutei iki ketvirčio pabaigos Buddy Hieldas pataikė tolimą metimą, leidusį „Pacers“ pirmauti trimis taškais (155:152). „Hawks“ dar turėjo laiko, tačiau Dejounte Murray‘us prasižengė puolime, kitoje atakoje, nors ir Trae Youngas perėmė kamuolį, tas pats D.Mourray‘us nepataikė dvitaškio ir mačą galop uždarė tas pats B.Hieldas, kuris pelnė paskutiniuosius rungtynių taškus (157:152).

„Pacers“ gretose įspūdingą pasirodymą užfiksavo Tyrese‘as Haliburtonas. Indianos klubo įžaidėjas per 38,5 minutes aikštelėje pelnė net 37 taškus (9/15 trit., 2/3 dvit.), atliko 16 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 kamuolius ir 6 kartus suklydo.

Įdomu, kad net 26 iš 37 taškų T.Haliburtonas pelnė 3-ajame kėlinyje. 26 taškai per kėlinį – „Pacers“ klubo rekordas.

„Pacers“: Tyrese‘as Haliburtonas 37, Buddy Hieldas 24 (3/5 dvit., 6/6 trit.), Obi Toppinas 21 (8/10 dvit., 1/6 trit., 6 rez. perd.), Bennedictas Mathurinas 19 (5/6 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), Aaronas Nesmithas 17 (5/6 dvit., 1/3 trit., 4/5 baud.), Bruce’as Brownas 13 (3/5 dvit., 2/5 trit., 3 rez. perd.), Mylesas Turneris 11 (4/5 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud., 9 atk. kam., 4 blk.).

„Hawks“: Trae Youngas 38 (8/9 dvit., 5/8 trit., 7/8 baud., 8 rez. perd.), Dejounte Murray‘us 28 (7/13 dvit., 4/6 trit., 5 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 26 (8/10 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), Clintas Capela 14 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Saddiq‘as Bey‘us 12 (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/5 baud., 10 atk. kam.).