„Pieno žvaigždės“ nesėkme prieš „Šiaulius“ baigė pasirodymą KMT

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1/5) pralaimėjimu atsisveikino su Citadele Karaliaus Mindaugo taure (Citadele KMT). Aurimo Jasilionio auklėtiniai namie 76:100 (23:24, 23:22, 21:29, 9:25) neatsilaikė prieš „Šiaulius“ (5–1).

„Pieno žvaigždės“ nesėkme prieš „Šiaulius“ baigė pasirodymą KMT<br> Betsafe-LKL nuotr.

Nov 23, 2023, 8:22 PM

Abiem ekipoms šis B grupės mačas nebelėmė nieko, nes pasvališkiai jau žinojo savo likimą, o šiauliečiai taip pat buvo užsitikrinę vietą ketvirtfinalyje.

Nepaisant to, kad „Šiauliai“ geriau pradėjo rungtynes (20:11), Simas Jarumbauskas ir Adomas Sidarevičius skirtumą mažino, o Josephas Bakeris lygino rezultatą – 20:20.

Lygi kova vyko ir antrajame ketvirtyje, tuo tarpu šeimininkai buvo ir persvėrę rezultatą savo naudai – 38:35. Du tritaškius smeigė Nojus Mineikis, bandęs užkurti šiauliečių puolimą, vis tik po dviejų ketvirčių intriga liko maksimali – 46:46.

Situacija kito po pertraukos. N.Mineikis ir Leonardas Thorpe‘as tempė į priekį svečių ekipą (60:53), o skirtumas šįkart nebemažėjo ir iš duobelės pasvališkiai kapstėsi sunkiau. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Šiaulių“ persvara tapo dviženklė (82:70), o bet kokie „Pieno žvaigždžių“ bandymai nepasiduoti sulaukdavo atsako. L.Thorpe‘as kone galutinai žudė šeimininkus – 89:73.

Rungtynių pabaigą šeimininkai visiškai paleido ir tapo triuškinami.

„Pieno žvaigždės“: Kadeemas Jackas 20, Simas Jarumbauskas 15 (8 atk. kam.), Brandonas Tabbas 9, Adomas Sidarevičius 7, Deante‘as Johnsonas 6 (9 atk. kam.).

„Šiauliai“: Leonardas Thorpe‘as 25 (3/3 trit., 7 rez. perd.), Nojus Mineikis 20, Paulius Danusevičius 16 (9 atk. kam.), Tomašas Pavelka 14.