Bolonijos „Virtus“ (7/3) ekipa ketvirtadienio namų rungtynėse 87:79 (25:27, 21:17, 24:14, 17:21) Stamublo „Fenerbahce“ (5/5).

Be D. Itoudžio rungtynes pabaigusi „Fenerbahce“ Bolonijoje patyrė 4 pralaimėjimą iš eilės<br> SIPA/Scanpix nuotr.

Nov 23, 2023, 9:20 PM, atnaujinta Nov 24, 2023, 12:46 AM

Trečiajame kėlinyje Stambulo ekipai atsiliekant 46:55 savo nepasitenkinimą teisėjais demonstravęs Dimitris Itoudis užsidirbo dvi technines pražangas ir „Fenerbahce“ liko rungtyniauti be vyriausiojo trenerio.

Svečiai iš Turkijos dar kelis kartus sugebėjo kiek sumažinti atsilikimą, tačiau didesnių sunkumų „Virtus“ ekipai nesuteikė ir patyrė dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje.

Nugalėtojus į pergalę vedė T.Šengelija. Kartvelas per 28 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Stambulo ekipoje išsiskyrė Johnathanas Motley, kuris per 25 minutes surinko 25 taškus (12/17 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 31 naudingumo balus.

„Virtus“: Tornike Šengelija 15, Danielis Hackettas 14, Ognjenas Dobričius 11.

„Fenerbahce“: Johnathanas Motley 25, Scottie Wilbekinas 13, Nigelas Hayesas-Davisas 10.

„Virtus“ per 10 rungtynių iškovoję 7 laimėjimus rikiuojasi 3-oje pozicijoje.

Stambulo krepšininkai pralaimėjo 4 mačus paeiliui ir užima 9-ąją vietą.