NBA lietuvių kaktomušoje – galingi abiejų rinktinės bokštų pasirodymai ir J. Valančiūno pergalė

Antrą kartą į eilės šiame sezone ant NBA parketo vienas prieš kitą stojo abu šiose pirmenybėse rungtyniaujantys Lietuvos bokštai – Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose rungtynėse J.Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (8/7) savo aikštėje priėmė „Sacramento Kings“ (8/6) klubą, kuriame rungtyniauja D.Sabonis.

J.Valančiūnas ir D.Sabonis.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Nov 23, 2023, 7:06 AM, atnaujinta Nov 23, 2023, 9:12 AM

Antrą kartą iš eilės pranašesni buvo „Pelicans“ krepšininkai. J.Valančiūno klubas įveikė svečius 117:112 (32:30, 32:20, 29:29, 24:33).

Abu lietuviai šiose rungtynėse vėl pasižymėjo sėkmingais asmeniniais pasirodymais.

31-erių uteniškis prie pergalės per 28 minutes prisidėjo įmesdamas 15 taškų (6/9 dvit., 3/4 baud.), atkovodamas 11 kamuolių ir atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu 27-erių D.Sabonis per 35 minutes įmetė 22 taškus (8/11 dvit., 7/10 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Aikštės šeimininkų gretose rezultatyviausiai sužaidė Zionas Williamsonas, kuris įmetė 25 taškus.

Tuo metu „Kings“ klube rezultatyviausias buvo De'Aaronas Foxas (26 taškai).

„New Orleans Pelicans“: Zionas Williamsonas 25, Brandonas Ingramas 23, Jonas Valančiūnas 15, Jordanas Hawkinsas 13.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 26, Domantas Sabonis 23, Harrisonas Barnesas 22.