Shane‘o Larkino vedama Stambulo „Anadolu Efes“ (5/5) penktadienio Eurolygos namų rungtynėse 100:94 (22:22, 28:23, 14:29, 36:20) įveikė Belgrado „Partizan“ (4/6).

Sh. Larkino vakarėlis Stambule pažymėtas „Anadolu Efes“ pergale prieš „Partizan“<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Nov 24, 2023, 7:20 PM, atnaujinta Nov 24, 2023, 10:00 PM

15:4 spurtu trečiąjį kėlinį užbaigę svečiai į lemiamą ketvirtį žengė pirmaudami 74:64.

Taip pat sėkmingai į lemiamą kėlinį „Partizan“ krepšininkai nesugebėjo ir sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas tapo lygus 78:78.

Priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo Rodrigue‘o Beaubois tolimu metimu, kuris Stambulo komandai suteikė 6 taškų persvarą (93:87). Frankas Kaminsky dvitaškiu kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau tritaškį pataikęs Shane‘as Larkinas suteikė šeimininkams 7 taškų persvarą.

P.J.Dozieris pataikydamas tritaškį likus rungtyniauti 30 sekundžių dar suteikė vilties „Partizan“ ekipai, tačiau baudos metimus pataikęs Sh.Larkinas užtikrino „Anadolu Efes“ pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė Sh.Larkinas. Amerikietis surinko 27 taškus (4/6 dvit., 4/6 trit., 7/7 baud.), 3 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas ir 38 naudingumo balus.

Jamesas Nunnally žaidė naudingiausiai „Partizan“ komandoje. Puolėjas pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 27, Darius Thompsonas 18, Willas Clyburnas ir Ante Žižičius po 12.

„Partizan“: Frankas Kaminsky 24, P.J. Dozieris 21, Jamesas Nunnally 16.

Stambulo klubas šį sezoną yra iškovojęs 5 pergales per 10 rungtynių ir užima 11-ąją vietą.

„Partizan“ turėdami 4 pergales rikiuojasi 13-oje pozicijoje.

Praėjusiame sezone Belgrado klubas laimėjo abi tarpusavio rungtynes.