Po tašką į minutę rinkęs S. Ibaka atvedė „Bayern“ į pergalę prieš „Virtus“

Serge’as Ibaka per trumpą laiką surengė įspūdingą pasirodymą, o jo atstovaujama Miuncheno „Bayern“ (5/6) 90:76 (20:28, 24:18, 26:20, 20:10) namuose įveikė Bolonijos „Virtus“ (7/4). Tai – antroji „Bayern“ pergalė Eurolygoje paeiliui.

Serge'as Ibaka<br> IMAGO/Scanpix nuotr.

Nov 30, 2023, 9:08 PM, atnaujinta Dec 1, 2023, 1:16 AM

Ypač rezultatyviame mače mačą geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinio buvo arti dviženklio pranašumo 20:28, tačiau jau antrajame ketvirtyje „Bayern“ sušvelnino varžovų turėtą persvarą iki minimalios (44:46).

Antroje rungtynių dalyje it ant sparnų žaidę Bavarijos krepšininkai ir toliau smaginosi puolime, o ketvirtajame kėlinyje į sėkmingą puolimą pridėjo ir puikią gynybą.

Pablo Laso auklėtiniai per ketvirtąjį kėlinį praleido vos 10 taškų, o būtent tai leido bavarams švęsti pergalę įtikinamu skirtumu (90:76).

„Bayern“ į pergalę vedė milžinišką NBA patirtį sukaupęs puolėjas Serge‘as Ibaka. Krepšininkas vos per 23 minutes įmetė 24 taškus (9/12 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo net 13 kamuolių ir sukaupė įspūdingus 34 naudingumo balus.

„Virtus“ gretose naudingiausiai sužaidė kitas milžinišką NBA patirties bagažą turintis gynėjas Marco Belinelli. Gynėjas per 30 minučių aikštelėje sumetė 22 taškus (5/8 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.) ir surinko 19 naudingumo balų.

„Bayern“: Serge‘as Ibaka 24, Sylvainas Francisco 13 (3/7 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud., 5 rez. perd., 11 naud. bal.), Devinas Bookeris (5/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud., 6 atk. kam., 13 naud. bal.) ir Carsenas Edwardsas (3/8 dvit., 1/7 trit., 3/3 baud., 5 rez. perd., 4 per. kam., 6 išpr. praž., 12 naud. bal.) po 12, Isaacas Bonga 10 (3/9 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud., 8 atk. kam., 3 rez. perd.).

„Virtus“: Marco Belinelli 22, Tornikė Šengelija 15 (5/10 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 3 rez. perd., 15 naud. bal.), Bryantas Dunstonas 10 (5/9 dvit., 0/5 baud., 8 atk. kam., 16 naud. bal.).