Antroje mačo dalyje dominavusi „Crvena zvezda“ namuose susitvarkė su „Anadolu Efes“ R. Giedraitis buvo blankus

Antroje mačo dalyje puikiai žaidusi ir galop aikštelėje madas diktavusi Belgrado „Crvena zvezda (4/7) 97:83 (22:21, 21:28, 29:21, 25:13) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (5/6) krepšininkus. Šiame mače „Crvena zvezda“ gretose žaidęs Rokas Giedraitis buvo blankus.

Nemanja Nedovičius ir Rokas Giedraitis<br> ZUMAPress.com/ZEUS/INT/Scanpix nuotr.

Dec 1, 2023, 8:30 PM, atnaujinta Dec 1, 2023, 11:53 PM

R.Giedraitis aikštelėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 0 naudingumo balų.

„Crvena zvezda“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Nemanja Nedovičius. Gynėjas per beveik 26 minutes sumetė 23 taškus (3/6 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 22 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“ ekipoje 21 tašką (2/4 dvit., 3/9 trit., 8/8 baud.) pelnė Shane'as Larkinas. Gynėjas taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Pirmajame rungtynių kėlinyje – ypač uraganinis abiejų ekipų žaidimas. Didžiąją ketvirčio dalį rezultatas buvo lygus ir nė vienai ekipai nepavyko susikrauti didesnio nei 4 taškų pranašumo. Kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai spurtavo 8:2 ir į antrąjį kėlinį ėjo pirmaudami minimaliu vieno taško skirtumu (22:21).

Antrajame ketvirtyje ir toliau dominavo puolimas. Abi ekipos tam tikromis atkarpomis dažnai klysdavo, o po klaidų bausdavo savo varžovus. Visgi kėlinio pabaigą sužaidė svečiai iš Stambulo, kurie surengė spurtą 5:12 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 6 taškų pranašumą prieš „Crvena zvezda“ krepšininkus (43:49).

„Anadolu Efes“ į antrajame ketvirtyje tempė klubo naujokas Mike‘as Daumas. Puolėjas per pirmąją mačo dalį sužaidė vos 5,5 minutės, per kurias pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 10 naudingumo balų.

Trečiajame ketvirtyje – spurtų dvikova. Abi ekipos turėjo geresnes atkarpas trečiajame kėlinyje, tačiau kur kas geresnę atkarpą turėjo būtent aikštelės šeimininkai, kurie vienu metu trečiąjį ketvirtį laiminėjo (12:25). Visgi antroje trečiojo ketvirčio dalyje atsigavo ir Stambulo krepšininkai, kurie surengė savo atkarpą 9:4 bei prieš ketvirtąjį kėlinį sumažino varžovų pranašumą iki 2 taškelių (70:72).

Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo sekmingesnė „Crvena zvezda“ krepšininkams, kurie laimėjo atkarpą 16:7 ir susikrovė solidų dviženklį pranašumą (88:77). Per likusį laiką „Anadolu Efes“ nepavyko prisivyti varžovų ir pergalę 97:83 galop šventė R.Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena zvezda“.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 23, Luka Mitrovičius 19 (9/13 dvit., 1/3 baud., 7 atk. kam., 3 rez. perd., 20 naud. bal.), Yago dos Santosas 15 (1/1 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud., 5 rez. perd., 4 atk. kam., 6 išpr. praž., 28 naud. bal.) ir Joelis Bolomboy'us 13 (5/8 dvit., 3/4 baud., 5 atk. kam., 18 naud. bal.).

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 21, Willas Clyburnas 17 (6/13 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud., 5 atk. kam., 3 rez. perd., 15 naud. bal.), Rodrigue'as Beaubois 13 (2/4 dvit., 3/8 trit.) ir Mike'as Daumas 10 (2/2 dvit., 2/2 trit., 2 atk. kam.).