„Nuggets“ apkartino K.Duranto istorinį pasiekimą

Kevinas Durantas įsirašė savo pavardę į NBA metraščius, tačiau sveikinimus apkartino čempionas „Denver Nuggets“ (14/6) su Nikola Jokičiumi. „Phoenix Suns“ (11/8) klubas su K.Durantu namie penktadienį patyrė pralaimėjimą nuo „Nuggets“ 111:119 (30:41, 33:29, 28:24, 20:25).

Kevinas Durantas<br>AP/Scanpix nuotr.

Dec 2, 2023, 9:54 AM

K.Durantas šiame mače tapo 10-uoju daugiausiai taškų NBA istorijoje pelniusiu žaidėju. Puolėjas pelnė 27423 taškų ir aplenkė Mosesą Malone'ą (27409 taškai). Devintoje vietoje rikiuojasi 28289 taškus sumetęs ir karjerą jau baigęs Carmelo Anthony.

Pagal šią NBA statistikos kategoriją lygių sau neturi vis dar galingai žaidžiantis LeBronas Jamesas – jis yra pelnęs 39124 taškus.

Iš viso K.Durantas per 36 minutes surinko 30 taškų (7/22 dvit., 1/3 trit., 13/13 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Arizonos valstijos ekipai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės, o NBA čempionai pergalių seriją pratęsė iki keturių paeiliui laimėtų rungtynių.

„Suns“: Jusufas Nurkičius 31 (11/16 dvit.), Kevinas Durantas 30 (11 rez. perd.), Ericas Gordonas 16, Joshas Okogie ir Graysonas Allenas po 13.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 21 (9/15 dvit., 16 rez. perd.), Reggie Jacksonas 20, Michaelas Porteris 19 (10 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as ir Justinas Holiday'us po 15.