Savo žaidimu per du kėlinius „Spurs“ pribloškęs J. Valančiūnas išrašė varžovui 14-ąjį pralaimėjimą iš eilės

Jonas Valančiūnas penktadienio vakarą Naujojo Orleano arenoje pirmoje mačo dalyje šėlo, o jo vedama „New Orleans Pelicans“ (11/9) komanda NBA mače 121:106 (32:31, 31:30, 26:20, 32:25) susitvarkė su autsaidere „San Antonio Spurs“ (3/16).

Jonas Valančiūnas<br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-12-02 08:04

Šiose rungtynėse svečių klube nežaidė Victoras Wembanyama, kuris turi problemų su dešiniuoju klubu. „Spurs“ ekipa jau dvi savaites nelaimi čempionate ir patyrė 14-ąją nesėkmę iš eilė.

Nugalėtojų komandai J.Valančiūnas per 30 minučių pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 0/1 trit., 6/7 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį. Tai jau buvo aštuntasis dvigubas lietuvio dviženklis šiame sezone.

Per pirmuosius du kėlinius lietuvis įsūdė 19 taškų bei buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

„Esu fisiškai pasirengęs kovai, žaidžiau, griuvau, dariau savo įprastą darbą“, – po rungtynių pasakojo J.Valančiūnas.

„Gerai , kai turi vaikinų, kurie gali iš karto paruošti pamatus pergalei, – sakė „Pelicans“ treneris Willie Greenas. – Varžovai neturėjo jokių atsakymų į J. Valančiūno žaidimą“.

Nugalėtojams C.J. McCollumas pridėjo 19 taškų, Brandonas Ingramas – 14, Zionas Williamsonas – 12.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 24 (9/11 dvit., 6/7 baud., 12 atk. kam., 2 blok.), C.J. McCollumas 19 (1/8 trit., 8 rez. perd.), Trey Murphy 18 (4/10 trit.), Herbertas Jonesas 17, Brandonas Ingramas 14, Zionas Williamsonas 12.

„Spurs“: Devinas Vassellis 14, Jeremy Sochanas 13, Zachas Collinsas (1/5 trit.) ir Julianas Champagnie po 12, Keldonas Johnsonas ir Cedi Osmanas po 11.