Chemoterapijos ciklą praėjęs buvęs „Žalgirio“ puolėjas grįžo ant parketo

Praėjusiame sezone Kauno „Žalgiryje“ žaidęs Achille Polonara šiemet dėl atrasto sėklidžių naviko nežaidė nuo spalio mėnesio, tačiau atlikus operaciją ir praėjus chemoterapijos kursą puolėjas sekmadienį grįžo ant parketo, o jo dabartinė komanda Bolonijos „Virtus“ šventė įtikinamą pergalę.

Achille Polonara<br> Bolonijos „Virtus“ klubo nuotr.

Dec 4, 2023, 8:23 AM, atnaujinta Dec 4, 2023, 8:57 AM

Bolonijos „Virtus“ (8/2) 99:70 (29:17, 18:19, 25:18, 27:16) įveikė Tortonos „Bertram“ (5/5) krepšininkus.

Spalio mėnesį dėl atrasto sėklidžių naviko A.Polonara iškrito iš Bolonijos klubo rikiuotės. Vėliau krepšininkui buvo atlikta operacija, o į aikštelę po chemoterapijos grįžęs italas paskutinį kartą ant parketo buvo pasirodęs spalio 8 d. Sugrįžimo mače A.Polonara aikštelėje praleido 8 minutes, per kurias spėjo įmesti 5 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit.), blokuoti 1 varžovo metimą ir sukaupti 4 naudingumo balus.

„Virtus“ gretose ryškiausiai žibėjo Torkinė Šengelija. Puolėjas per 28 minutes pelnė 16 taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), sugriebė 7 atkovotus kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Tortonos klube rezultatyviausiai žaidė Tomasso Baldasso, kuris pelnė 18 taškų (4/6 trit.).