Nevykęs „Panathinaikos“ stratego E. Atamanas sugrįžimas į Stambulą: jo vedami graikai vienu metimu nusileido „Anadolu Efes“

Dvigubų mačų savaitę Eurolygoje antradienį namie pradėjo Stambulo „Anadolu Efes“, o jų varžove buvo Atėnų „Panathinaikos“, kurį treniruoja buvęs turkų ekipos strategas Erginas Atamanas. Turkai namuose 71:68 (23:15, 14:16, 13:21, 21:16) sugebėjo palaužti Mariaus Grigonio atstovaujamą „Panathinaikos“.

Erginas Atamanas<br>Scanpix nuotr.

Dec 5, 2023, 7:20 PM, atnaujinta Dec 5, 2023, 10:15 PM

Graikijos ekipa nevykusiai pradėjo mačą ir atsiliko dviženkle persvara 23:11, o antrame ketvirtyje 34:21.

„Panathinaikos“ sugebėjo baigianti ketvirčiui sumažinti atsilikimą iki 27:34, o ilsėtis išėjo atsilikdamas 29:37.

Trečiame kėlinyje Graikijos klubas sumažino atsilikimą iki 38:40 ir prasidėjo nervų karas. Maža to – „Panathinaikos“ likus grumtis 4 min. kėlinyje persvėrė rezultatą 48:46.

Prieš lemiamą kėlinį E.Atamano kariauna turėjo vieno metimo persvarą – 52:50.

Ketvirtame tiek viena, tiek kita ekipa pirmavo keliais taškai, kol galiausiai šeimininkai likus 7 sek. atitrūko 71:68.

„Panathinaikos“ turėjo galimybę išplėšti lygiąsias, tačiau Kosto Mitoglu metimas buvo netikslus.

M.Grigonis per 21 minutę surinko 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), 3 atkovotus bei 1 prarastą kamuolį, pražangą ir 3 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Tyrique'as Jonesas 21 (13 atk. kam., 36 naud. bal.), Shane'as Larkinas 20 (2/7 trit.), Mike'as Daumas 8, Dariusas Thompsonas 7.

„Panathinaikos“: Mathiassas Lessortas ir Kendrickas Nunnas po 13, Jerianas Grantas 12, Kostas Mitoglou 9 (5 atk. kam.).

Lietuvio M.Grigonio atstovaujamas „Panathinaikos“ turėjo trejų pergalių seriją, tačiau ir praėjusią savaitę krito nuo Belgrado „Partizan“ 87:92.

„Anadolu Efes“ komanda pergalėmis susilygino su Atėnų komanda.

Praėjusią savaitę Stambulo ekipa taip pat buvo nuskriausta serbų Belgrado „Crvena zvezda“ 83:97.