Eurolygoje „Olympiakos“ su I.Brazdeikiu neskėlė antausio lyderiui „Real“

Eurolygoje Pirėjo „Olympiakos“ antradienį namie varžėsi su turnyro lyderu Madrido „Real“ ir siekė pratęsti jo pralaimėjimų kelią. Tačiau graikams to padaryti nepavyko: „Real“ išvykoje 77:71 (23:19, 14:17, 24:21, 16:14) patiesė Pirėjo klubą su Ignu Brazdeikiu.

Ignas Brazdeikis<br>SIPA/Scanpix nuotr.

2023-12-05 20:45, atnaujinta 2023-12-05 23:50

Lietuvos rinktinės narys I.Brazdeikis pralaimėjusiems per 7 minutes pelnė vos 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.).

„Olympiakos“ vijosi ispanus ir dar ketvirtame kėlinyje vienu metu ekipas skyrė 1 taškas – 69:68. Tačiau po to „Real“ spurtavo 6:0 ir Pirėjo klubui pasieskė sumažinti atsilikimą tik iki 71:75.

„Olympiakos“: Thomasas Walkupas 17 (3/10 trit.), Moustapha Fallas 10, Giannoulis Larentzakis 9, Kostas Papanikolaou 8.

„Real“: Džananas Musa 23 (5/7 trit.), Mario Hezonja 18 (10 atk. kam.), Walteris Tavaresas 11, Facundo Campazzo 9 (9 rez. perd.)

Graikijos klubas su I. Brazdeikiu pastaruoju metu turėjo 3 pergalių seriją, tačiau praėjusią savaitę pralaimėjo „Monaco“ 77:85.

Po dešimties pergalių iš eilės praėjusiame ture krito „Real“ klubas. Pirmąją nesėkmę ispanams išrašė Stambulo „Fenerbahce“ 100:99.

Tad Eurolygoje neliko nė vieno klubo, kuris nebūtų patyręs pralaimėjimo kartėlio.