„Partizan“ prireikė 45 minučių, kad kapituliuotų galingiausią sezono mačą sužaidęs D. Motiejūnas ir jo vedamas „Monaco“

Belgrado „Partizan“ klubas antradienį Eurolygoje santykius aiškinosi su grėsmingu varžovu – Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ ekipa. Šioje dvikovoje prireikė pratęsimo, po kurio šeimininkai iš Serbijos šventė galutinę pergalę 89:85 (16:13, 16:22, 19:16, 21:21, 17:13).

Donatas Motiejūnas<br>ZUMAPress.com/SPO/Scanpix nuotr.

Dec 5, 2023, 8:46 PM, atnaujinta Dec 6, 2023, 12:17 AM

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Lietuvos rinktinės aukštaūgis D.Motiejūnas per 21 minutę surinko 23 taškus (6/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atsikovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis „Partizan“ pirmavo 72:69, tačiau Mike'as Jamesas likus 2 sek. tritaškiu išplėšė lygiąsias.

Permainigame pratęsime serbai buvo priekyje, tačiau pirmuoju smuiku griežęs D.Motiejūnas neleido varžovams būti ramiais.

Vis dėlto likus 10 sekundžių skirtumas padidėjo iki 87:83, lietuvis pataikė dvitaškį, bet laiko išsigelbėti jau neužteko.

„Partizan“: Kevinas Punteris 25 (3/8 trit., 8/9 baud.), Jamesas Nunnally 23, P.J.Dozieras 15, Bruno Caboclo 13 (5/5 dvit.).

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 23 (6/7 dvit.) Mike'as Jamesas 16 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Johnas Brownas ir Alpha Diallo po 10.

Praėjusiame ture „Monaco“ sugebėjo namie susitvarkyti su Pirėjo „Olympiakos“ 85:77.

Pergalę praėjusią savaitę iškovojo ir „Partizan“, kuris palaužė Atėnų „Panathinaikos“ 92:87.