Po sutriuškinimo – K. Kemzūros spragilai ir komandai, ir žurnalistams: „Kodėl klausiate kas buvo? Jūs – ekspertai“

Vilniaus „Wolves“ (4/5) ekipai nepavyko sugrįžti į pergalių kelią Europos taurėje. Trečiadienį Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namuose turėjo sugerti itin skaudų pralaimėjimą – sostinės klubas 79:110 buvo sutriuškintas Prancūzijos „Paris Basketball“ (9/1) krepšininkų.

K.Kemzūra.<br>T.Bauro nuotr.
K.Kemzūra.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
K.Kemzūra.<br>D.Labučio (ELTA) nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Dec 6, 2023, 9:45 PM, atnaujinta Dec 6, 2023, 11:11 PM

„Nėra daug ką sakyti. Praktiškai nuo rungtynių pradžios Paryžiaus komanda turėjo persvarą. Viskas per mūsų skubėjimą, per mūsų prastus puolimo sprendimus, per mūsų gynybą greitajame varžovų puolime.

Didelis nusivylimas, sveikinimai varžovams, mes neturėjome galimybių jų sustabdyti“, – po pralaimėjimo kalbėjo K.Kemzūra.

Rimčiau jo kariauna varžovams priešinosi tik pusė pirmojo kėlinio, vėliau svečiai ėmė rūkti į priekį – dar pirmajame kėlinyje „Paris Basketball“ džiaugėsi dviženkliu pranašumu.

Reikalai nesitaisė ir antrajame kėlinyje, kuriame Prancūzijos komanda ėmė triuškinti vilniečius. Po dviejų kėlinių ekipas jau skyrė nepadorus skirtumas – 35:58.

Antrojo ketvirčio metu į aikštę žengė ir „Wolves“ naujokas Garrisonas Brooksas – jis susirinkusius žiūrovus pradžiugino taikliais baudų metimais.

Vis dėlto daugiau džiuginančių vaizdų Vilniaus komandos sirgaliai nelabai ir beišvydo – „Paris Basketball“ toliau smaginosi ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Tai jau antras kartas šiame Europos taurės sezone, kai ši Paryžiaus komanda užtikrintai įveikia „Wolves“ – pirmajame rate Prancūzijoje vykusi akistata baigėsi aikštės šeimininkų pergale 105:78.

Paklaustas, kas nutiko šiose rungtynėse, K.Kemzūra pradėjo rėžti priekaištus žurnalistams.

„Taigi jūs buvote rungtynėse. Kodėl visada klausiate kas buvo? Ar aš vienas buvau rungtynėse? Taigi jūs matėte. Jūs – ekspertai. Kas buvo? Mes kažkur perskubėjome, buvo penkios klaidos pirmajame kėlinyje. Tos taktikos... Kad žaistume, turime grįžti gintis, mes to nepadarėme. Galime daug kalbėti, galima viską pasakyti ir trumpai. Pažiūrėkite į jų procentus...

Mūsų šiose rungtynėse nebuvo. Pasakysiu tiesiai. Nebuvo“, – kalbėjo K.Kemzūra.

Reabilituotis „Wolves“ sieks kitą savaitę, kai į Vilnių atvyks Tel Avivo „Hapoel“ krepšininkai.

– Abejos rungtynės prieš Paryžiaus komandą nebuvo sėkmingos...

– Pirmos buvo geresnės. Mes ten laikėmės tris ketvirčius, o tada varžovai tik ketvirtajame kėlinyje nulaužė rungtynes.

– Ar įmanoma kažkaip sustabdyti TJ Shortsą. Ar šiuo atveju tiesiog reikia pripažinti jo talentą?

– Šiandien tenka pripažinti talentą. Bet jei turėtume J.Taylorą ar R.Sulaimoną, galbūt viskas būtų buvę kitaip.

– „Apšaudėte“ komandos naujoką. Ką jis gali duoti ekipai?

– Šį vakarą jis pasijungė visai neblogai. Nenorėjome mesti į tą ugnį. Jis nesugadino vaizdo, palieka gerą įspūdį.

– Pagrindinė nesėkmės priežastis buvo nusiteikimo stoka ar išretėjusi rotacija?

– Nežinau, galime daug ką burti. Per daug nubėgome, subliuškome, nežinau, nes kad ir ką sakyčiau, skambės lyg pasiteisinimas. Mes turime problemų, laikas nėra mūsų sąjungininkas.

Taip, mes galime pralaimėti, varžovas žaidė gerai, bet kur mes buvome, kai reikėjo „pasiimti“ pražangas? Pam, pam, pam – jie įmeta lengvai iš po krepšio... Vyručiai, jokia sistema už jus neapsigins.