Ž. Obradovičius pamokė krepšinio profesorių, bet pergalę apkartino šiurpi auklėtinio trauma

Dar vieną pergalę Eurolygoje nuskynė Željko Obradovičiaus treniruojama Belgrado „Partizan“ (7/6) ekipa. Antradienį „Monaco“ ekipą nugalėjęs Serbijos klubas šį kartą susitvarkė ir su krepšinio profesoriumi Ettore Messina bei Milano „Olimpia“ (4/9) klubu.

Ž.Obradovičiaus kariauna laimėjo, bet A.Avramovičius patyrė traumą.<br>Stopkadro ir lrytas.lt nutor. koliažas.
K. Punteris<br>SIPA/Scanpix nuotr.

Dec 7, 2023, 9:30 PM, atnaujinta Dec 7, 2023, 11:40 PM

„Partizan“ pilnutėlėje namų arenoje pranoko varžovus 82:69 (20:25, 19:19, 22:18, 21:7).

Rungtynių pradžioje „Štark“ areną persmelkė tyla – vienas iš „Partizan“ atakų organizatorių Aleksa Avramovičius itin skaudžiai išsisuko čiurną.

Krepšininkas aikštėje nebepasirodė, o iš pirmo žvilgsnio patirta trauma atrodė labai rimta.

Nors dar likus kelioms minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos „Olimpia“ turėjo užtikrintą dviženklį pranašumą, bet „Partizan“ ketvirčio pabaigoje surengė įspūdingą atkarpą, užkūrė areną ir ketvirtojo kėlinio pradžioje jau persvėrė rezultatą.

Kraujo skonį pajutusi „Partizan“ pranašumo varžovams nebeatidavė ir su audringu palaikymu sužygiavo septintosios pergalės Eurolygoje link.

„Olimpia“ šiose rungtynėse vertėsi be traumą patyrusio komandos lyderio Nikola Mirotičiaus. Milano ekipa pralaimėjo trečiąjį kartą iš eilės.

„Partizan“: Kevinas Punteris 19, Bruno Caboclo 16, Zachas LeDay 15, Jamesas Nunnally 10.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 19, Maodo Lo 12, Nicolo Melli 9.