M. Grigonis buvo blankus, o „Panathinaikos“ pajuto „Real“ jėgą

Dvigubą Eurolygos savaitę turnyro čempionų titulą ginanti Madrido „Real“ (12/1) ekipa užbaigė į savo kraitį įdėdama dar vieną pergalę Graikijoje. Šį kartą karališkasis klubas triumfavo Atėnų OAKA arenoje.

Marius Grigonis ir Konstantinos Mitoglou<br>IPA/SIPA/Scanpix nuotr.

2023-12-07 21:13, atnaujinta 2023-12-07 23:12

„Real“ krepšininkai 90:78 (24:23, 22:22, 26:10, 18:23) pranoko „Panathinaikos“ (6/7) ekipą, kuriai atstovauja Marius Grigonis.

Pirmoje rungtynių pusėje Graikijos sostinėje vyko atkakli kova, o aikštės šeimininkus į priekį vedė nesulaikomai žaidęs komandos naujokas K.Nunnas. Jis vien per pirmus du kėlinius suvertė 20 taškų.

Vis dėlto po pertraukos „Real“ suaktyvino gynybą, sustabdė priešininkų lyderius ir ėmė tolti nuo varžovų.

Dviženklį pranašumą įgiję svečiai jo neiššvaistė ir šventė dar vieną įtikinamą pergalę.

M.Grigonis šiose rungtynėse per 24 minutes įmetė 3 taškus (1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 24, Mathiasas Lessortas 18, Konstantinos Mitoglou 15.

„Real“: Mario Hezonja 19, Gabrielis Deckas 16, Džananas Musa 14, Sergio Llullas 11.