„Olympiakos“ nesunkiai įveikė „Bayern“, bet I. Brazdeikis prie pergalės neprisidėjo

Pirėjo „Olympiakos“ (7/6) klubas su Ignu Brazdeikiu penktadienį namuose įveikė Miuncheno „Bayern“ (6/7) klubą 77:69 (24:8, 17:21, 13:15, 23:25).

Th. Walkupas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 8, 2023, 9:15 PM, atnaujinta Dec 8, 2023, 11:52 PM

Rungtynes šeimininkai pradėjo tarsi uraganas. Pirmojo kėlinio metu surengtas spurtas leido susikrauti dviženklę persvarą 24:8. Tiesa, antrojo ketvirčio metu Devino Bookerio vedami vokiečiai sugebėjo atsitiesti ir kiek sušvelnino deficitą – 29:41.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje beveik nesikeitė. Graikai ir toliau išsaugojo turėtą persvarą bei šventė užtikrintą pergalę.

Lietuvis Ignas Brazdeikis Graikijos klubui taškais neprisidėjo. Jis per 13 min. prametė tris kartus, po kartą atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė kamuolį bei surinko 0 naudingumo balų.

Nugalėtojams 14 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus ir 21 naudingumo balą surinko Thomasas Walkupas.

„Olympiakos“: Thomasas Walkupas ir Alecas Petersas (7 atk. kam.) po 14, Giannoulis Larentzakis 13.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 11, Sylvainas Francisco 10, Nickas Weileris-Babbas 9.