Įspūdinga lietuvių kaktomuša: T. Sedekerskis pranoko fantastiškus tritaškius pataikiusį R. Giedraitį

Vitorijos „Baskonia“ (8/5) klubas po fantastiškos kovos penktadienį namuose pranoko Belgrado „Crvena zvezda“ (4/9) komandą 87:85 (26:18, 26:25, 15:19, 20:23).

T. Sedekerskis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Dec 8, 2023, 9:30 PM, atnaujinta Dec 8, 2023, 11:45 PM

Namuose it žuvis vandenyje besijaučiantys „Baskonia“ žaidėjai rungtynes pradėjo nuo puolimo. Tai leido susikrauti dviženklią persvarą ir ją išlaikyti iki ilgosios pertraukos – 52:43.

Visgi serbai nepasidavė ir mačo pabaigoje sugebėjo pavyti varžovus.

Rungtynių pabaigoje du Roko Giedraičio tritaškiai prikėlė svečius, kurių deficitas ištirpo iki vieno metimo – 82:84.

Negana to, Vanja Marinkovičius pataikė tik vieną baudos metimą, tad serbai paskutinės atakos metu turėjo galimybe išlyginti rezultatą. Tą tolimu metimu padarė tas pats R.Giedraitis – 85:85.

Po pertraukėlės svečiai pažeidė taisykles prieš T.Sedekerskį, kuris pataikė abu baudų metimus (87:85), palikdamas „Crvena zvezda“ klubui 6 sekundes.

Lemiamas metimas ir vėl buvo patikėtas R.Giedraičiui, tačiau šįkart jis nebuvo tikslus.

Tadas Sedekerskis nugalėtojams pelnė 18 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Tuo tarpu R.Giedraitis pralaimėtojams pelnė 24 (5/9 trit.) taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

„Baskonia“: Tadas Sedekerskis 18, Markusas Howardas 17, Chima Moneke 15 (9 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Crvena zvezda“: Rokas Giedraitis 24 (5/9 tritaškiai, 6 atk. kam., 24 naud. bal.), Joelis Bolomboy‘us 14, Milošas Teodosičius 13.