„Spurs“ pralaimėjo 16-ą mačą paeiliui, tačiau V. Wembanyama įsirašė į NBA istoriją

„San Antonio Spurs“ (3/18) namuose 112:121 (33:24, 30:28, 20:35, 34:29) nusileido prieš „Chicago Bulls“ (9/14) bei patyrė 16-ą nesėkmę paeiliui. Šis pralaimėjimas išlygino didžiausią nesėkmių seriją „Spurs“ klubo istorijoje. Nepaisant to, kad „Spurs“ pralaimėjo, Victoras Wembanyama šiame mače įsirašė į NBA istoriją.

Dec 9, 2023, 7:59 AM, atnaujinta Dec 9, 2023, 8:25 AM

Viskas šiame mače apsivertė trečiajame kėlinyje, kuomet likus 6:41 min. iki kėlinuko pabaigos „Bulls“ persvėrė rungtynių rezultatą 68:69, o iki minėtojo kėlinio pabaigos padidino savo turimą pranašumą prieš aikštelės šeimininkus (83:87).

Lemiamame kėlinyje „Spurs“ dar bandė spardytis, tačiau Coby White‘o geras žaidimas neleido aikštelės šeimininkams persverti mačo rezultato, o galop likus porai minučių iki rungtynių pabaigos „Bulls“ susikrovė dviženklį pranašumą 109:119 bei nebesižvalgė atgal ir iškovojo 9 pergalę šiame NBA sezone (112:121).

Šis susitikimas tapo istoriniu pirmajam šių metų NBA naujokų biržos šaukimui Victorui Wembanyamai.

Prancūzas prieš „Bulls“ įmetė 21 tašką (8/16 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud.), sugriebė net 20 atšokusių kamuolių, blokavo 4 varžovų metimus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

V.Wembanyama (19 metų, 338 dienos) tapo jauniausiu NBA krepšininku, įmetusiu 20 taškų ir atkovojusiu 20 kamuolių. Prancūzų talentas aplenkė Dwightą Howardą, kuris šį pasiekimą užfiksavo būdamas 19 metų ir 342 dienų amžiaus. Be to, V.Wembanyama prisijungė prie Davido Robinsono ir tapo antruoju „Spurs“ krepšininku, kuris savo pirmajame NBA sezone, surinko 20 ir daugiau taškų, atkovojo 20 kamuolių, blokavo 4 metimus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“ gretose geriausiai sužaidė C.White‘as, kuris per 39 minutes surinko 24 taškus (4/8 dvit., 5/7 trit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

„Spurs“: Victoras Wembanyama 21 (20 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blk. met.), Keldonas Johnsonas 20 (6/11 trit., 5 rez. perd.), Tre Jonesas 18 (4/5 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud., 9 rez. perd., 5 atk. kam.), Zachas Collinsas 12 (2/3 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Devinas Vassellas 11 (3/6 dvit., 1/9 trit., 5 rez. perd.).

„Bulls“: Coby White‘as 24, Nikola Vučevičius 21 (9/20 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud., 16 atk. kam.), DeMaras Derozanas (7/22 dvit., 0/2 trit., 6/10 baud., 10 rez. perd., 6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Patrickas Williamsas (6/8 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud., 6 atk. kam., 3 rez. perd.) po 20 ir Torrey Craigas 16 (5/7 trit., 8 atk. kam.).