Lyderių akistatoje – „Kibirkštis“ namuose laimėjo nervų karą prieš LCC

„SMART WAY Moterų krepšinio lygoje“ Vilniaus „Kibirkštis“ (4–2), namie 63:56 (19:21, 15:15, 18:12, 11:8) atsirevanšavo ir išrašė pirmąjį pralaimėjimą Klaipėdos LCC tarptautiniam universitetui (7–1).

Gabrielė Šulskė<br> A.Pliadžio nuotr.

moterulyga.lt

Dec 9, 2023, 10:15 AM, atnaujinta Dec 9, 2023, 10:16 AM

Taškas į tašką abi ekipos žaidė 30 minučių ir prieš lemiamą kėlinį vilnietės pirmavo tik 4 taškų persvara (52:48).

Emocingoje kovoje esminis mačo lūžis įvyko likus 8 minutėms. „Kibirkštis“, po Livijos Sakevičiūtės taiklaus dvitaškio, padidino pranašumą (56:48) ir 7 kartus suklydusios klaipėdietės didesnės intrigos atkurti nebeįstengė.

Atsirevanšavusi sostinė ekipa pirmąją tarpusavio akistatą LCC krepšininkėms pralaimėjo 86:92.

„Ačiū už sveikinimus. Manau, pergalę labiausiai lėmė merginų energija, jos žaidė labai energingai, ne visada laikėsi plano, bet antroje pusėje susitvarkė su Loceniece, nors akcentavome jos kairę ranką ir viską gavome į kairę pusę. Merginos išėjo užsivedusios, su energija ir noru laimėti“, – kalbėjo prie „Kibirkšties“ debiutavusi Sandra Linkevičienė.

Vilnietėms Gabrielė Šulskė per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Kibirkšties“ gretose 19-metė Ugnė Grigaliūnaitė debiutavo itin solidžiai. Puolėja per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/3 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 efektyvumo balų.

LCC atakų generolė Lina Loceniece per 36 minutes surinko 19 taškų (4/4 dvit., 3/14 trit., 2/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 12 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: Justina Miknaitė 12 (2/3 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Gabrielė Šulskė (5/5 baud.) ir Ugnė Grigaliūnaitė (5/6 baud.) po 11, Morgan Pullins 9 (4/9 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Eglė Zabotkaitė 7.

LCC: Lina Loceniece 19 (4/4 dvit., 3/14 trit.), Elizabete Bulane 12 (2/9 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Maisa Pereira Dias 9 (6 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.), Gerda Raulušaitytė 8 (7 atk. kam.).