Nesensta: geriausias M. Lukauskio sezono mačas nutraukė „Vyčio-VDU“ pergalių seriją

Nesenstantis Mindaugas Lukauskis padėjo „Jurbarkui-Kariui“ (12/8) pasiekti 12 pergalę „7bet-NKL“. Jurbarkiečiai išvykoje 93:78 (18:25, 31:13, 22:23, 22:17) nutraukė Šakių „Vyčio-VDU“ (10/6) 7 pergalių seriją.

Mindaugas Lukauskis<br> D.Lukštos nuotr.

NKL.lt informacija

Dec 9, 2023, 8:47 PM

Rezultatyviausias ir naudingiausias sezono rungtynes sužaidęs 44-erių Lukauskis per 28 minutes pelnė 22 taškus (1/1 dvit., 6/10 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Įpusėjus pirmajam kėliniui užtikrinčiau atrodė svečiai (16:8), tačiau tada abi komandos surengė vienas už kitą įspūdingesnis spurtus.

Atsilikinėję šakiškiai pelnė 17 taškų be atsako (25:16), o į tai sureagavęs „Jurbarkas-Karys“ atsakė 24:0 spurtu (40:25) ir laimėjo pirmąją akistatos pusę (49:38).

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko persverti rezultatą (57:56), tačiau prieš lemiamą ketvirtį jurbarkičiai vėl pirmavo dviženkle persvara (71:61).

Įpusėjus paskutiniam kėliniu, po Lukauskio taiklaus tritaškio, svečių pranašumas siekė rekordinį (82:67) ir klausimų dėl rungtynių nugalėtojo susirinkusiems Šakių sporto centre nebekilo.

„Vyčio-VDU“ nuo nesėkmės neišgelbėjo Titas Januševičius, kuris per 30 minučių pelnė 28 taškus (8/12 dvit., 3/9 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 efektyvumos balus.

„Jurbarko-Kario“ puikiai atakavo iš trijų taškų zonos ir pataikė 15 metimų iš 32 (47 proc.) bei du su puse karto geriau dalinosi kamuoliu (25 rezultatyvūs perdavimai prieš 10).

Lygos debiutantams šioje dvikovoje nepadėjo Aidas Kavaliauskas, o šakiškiams – Domas Uosis.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 28 (8/12 dvit., 3/9 trit., 25 naud.), Deividas Kumelis 17 (6/7 dvit., 4 kld.), Kajus Leliukas 12 (4/6 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Eimantas Žilius 8 (5 atk. kam.).

„Jurbarkas-Karys“: Mindaugas Lukauskis 22 (6/10 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud.), Lukas Žukauskas 19 (5/7 trit., 4 per. kam.), Karolis Kokoška 14 (4/8 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Tomas Delininkaitis (2/7 trit., 4 rez. perd.) ir Ignas Juškevičius (5/10 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Mintautas Bulanovas 10 (4/5 dvit., 5 rez. perd., 4 kld.).