Ispanijos ACB pirmenybėse – pergalingas „Casademont“ metimas per R. Jokubaičio rankas

Ispanijos pirmenybėse Rokas Jokubaitis ir Barselonos „Barcelona“ (9/4) nusileido prieš Saragosos „Casademont“ (5/8) krepšininkus, o lemiamas rungtynių metimas įkrito būtent per R.Jokubaitį.

Rokas Jokubaitis<br>ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nutor.

Dec 10, 2023, 10:02 PM

Katalonijos krepšininkai išvykoje 99:101 (18:21, 26:27, 31:33, 24:20) gavo niuksą nuo Saragosos ekipos.

Jabari Parkeris mačo pabaigoje išlygino rungtynių rezultatą 99:99, tačiau laiko savo atakai turėjo „Casademont“ ekipa, kuri pataikė lemiamą metimą.

Paskutinę atakos sekundę link krepšio veržęsis ir prieš R.Jokubaitį likęs Trae Bellas-Haynesas įmetė iš po krepšio ir pataikė pergalingą metimą (99:101).

Lietuvos rinktinės įžaidėjas R.Jokubaitis šiame mače ant parketo praleido 20 minučių, per kurias pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvit., 1/2 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 1 kamuolį ir sukaupė 3 naudingumo balus.

„Casademont“ gretose rezultatyviausiai žaidė Mitchelals Wattas. Puolėjas per 23 minutes įmetė 22 taškus (8/12 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.) sugriebė 3 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Visgi Saragosos ekipoje naudingiausiai žaidė lemiamo metimo autorius T.Bellas-Haynesas, kuris sumetė 19 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.), išdalino net 13 rezultatyvių perdavimų ir užfiksavo 31 naudingumo balo pasirodymą.

„Barcelona“ negelbėjo ir J.Parkerio sprogimas puolime. Patyręs puolėjas per 24,5 minutės varžovams atseikėjo 23 taškus (3/4 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Už J.Parkerį naudingiau žaidė tik argentinietis Nicolasas Laprovittola. Gynėjas aikštelėje praleido 22,5 minutės, pelnė 21 tašką (2/5 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Artėjančią savaitę „Barcelona“ ir R.Jokubaitis Eurolygoje namuose priims Milano „Olimpia“ krepšininkus.