T. Sedekerskis žaidė naudingai, o „Baskonia“ į sudėtingą pergalę atvedė 69 taškus pelnęs trio

Didžiojo trejeto tempiama Vitorijos „Baskonia“ (7/6) ACB pirmenybėse palaužė Tenerifės „Lenovo“ krepšininkus (6/7).

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 10, 2023, 8:05 PM

Itin rezultatyviame mače baskai 104:100 (22:25, 34:19, 22:29, 26:27) namuose įveikė Tenerifės atstovus.

Savo pranašumą, kurį galop pavyko išlaikyti iki mačo pabaigos, „Baskonia“ susikrovė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 34:19 (56:44).

Antroje mačo dalyje geriau atrodė „Lenovo“ krepšininkai, kurie po truputį artėjo T.Sedekerskio ekipos, tačiau svečiams neužteko laiko iki galo sumažinti baskų susikurtos persvaros ir galop „Lenovo“ krepšininkams teko pripažinti „Baskonia“ ekipos pranašumą (104:100).

„Baskus“ į pergalę vedė Vanja Marinkovičiaus (25 tšk.), Markuso Howardo ir Chima Moneke (po 22 tšk.) trio, kuris kartu sumetė 69 taškus.

T.Sedekerskis per 25,5 minutės įmetė 8 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 14 naudingumo balus.

„Lenovo“ neužteko įspūdingo Jaime Fernandezo. Ispanas per 29,5 minutės sumetė 27 taškus (10/16 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė net 34 naudingumo balus.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 25 (4/6 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud., 4 atk. kam., 23 naud. bal.), Chima Moneke (2/4 dvit., 4/6 trit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 6 išpr. praž., 24 naud. bal.) ir Markusas Howardas (1/2 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud., 18 naud. bal.) po 22, Maikas Kotsaras 11 (5/5 dvit., 1/1 baud., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 17 naud. bal.) ir Tadas Sedekerskis 8 (7 atk. kam., 3 rez. perd., 14 naud. bal.).

„Lenovo“: Jaime Fernandezas 27 (8 rez. perd., 4 atk. kam., 34 naud. bal.), Timas Abromaitis (4/5 trit.) ir Aaronas Dornekampas (1/1 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud., 3 atk. kam.) po 14, Georgis Šermadinis 13 (5/9 dvit., 6 atk. kam.) ir Marcelinho Huertasas 12 (3/7 dvit., 2/4 trit., 8 rez. perd.).