D. Sabonis buvo šalia trigubo dublio, o „Kings“ susitvarkė su „Nets“

Arti trigubo dublio buvęs Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (13/8) namuose susitvarkė su „Brooklyn Nets“ krepšininkais.

Domantas Sabonis ir De'Aaronas Foxas<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Dec 12, 2023, 7:43 AM, atnaujinta Dec 12, 2023, 8:29 AM

Lietuvio klubas 131:118 (26:18, 28:30, 44:37, 31:25, 33:33) nugalėjo Bruklino krepšininkus.

Domantas Sabonis aikštelėje praleido 34 minutes ir buvo visai šalia dar vieno trigubo dublio. Puolėjas pelnė 15 taškų (5/13 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo net 16 kamuolių, išdalino 9 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

„Kings“ gretose rezultatyviausiai žaidė gynėjas De‘Aaronas Foxas. Vikrusis kairiarankis per beveik 33 minutes aikštelėje pelnė 29 taškus (5/12 dvit., 5/10 trit., 4/6 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Nets“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo solidus Mikalo Bridgeso pasirodymas. Puolėjas per 36,5 minutės pelnė 22 taškus (3/8 dvit., 3/5 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Jau antrojo kėlinio pradžioje „Kings“ buvo susikūrė solidų dviženklį pranašumą 38:23 ir bėgo nuo „Nets“ krepšininkų, tačiau svečiai antrajame kėlinyje surengė spurtą 7:18 ir nukirpo „Kings“ pranašumą iki 4 taškelių (45:41), o po tikslaus vieno iš dviejų D.Sabonio baudos metimų „Kings“ į ilgąją pertrauką nusinešė 6 taškų pranašumą ir pauzę tarp kėlinių „Kings“ nebeturėjo solidžios persvaros, kurią buvo susikrovę kėlinio pradžioje (54:48).

Trečiąjį kėlinį abi ekipos pradėjo pakankamai panašiai ir keitėsi sėkmingais epizodais puolime, o susigrąžinti dviženklį pranašumą „Kings“ ekipai pavyko likus 4-ioms minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos (81:71). Galop geresnę atkarpą sužaidę aikštelės šeimininkai į ketvirtąjį kėlinį ėjo turėdami 13-os taškų pranašumą (98:85).

Lemiamą rungtynių ketvirtį geriau pradėjo „Kings“ krepšininkai, kurie toliau didino savo dviženklį pranašumą, tačiau po to „Nets“ surengė spurtą 3:14 ir buvo sumažinę „Kings“ pranašumą iki 6 taškelių 110:104, tačiau po to „Kings“ laimėjo atkarpą 16:2 ir susikrovė 20-ies taškų pranašumą 126:106, kurio galop iki mačo pabaigos neiššvaistė ir galop 131:118 šventė pergalę prieš „Nets“ krepšininkus.

„Kings“ dvikovoje prieš „Nets“ pataikė daugiausiai tritaškių šiame sezone ir bendrai klubo istorijoje (25). Prieš tai Sakramento ekipa šį sezoną buvo daugiausiai pataikiusi 20 tritaškių mače prieš „Cleveland Cavaliers“, o Sakramento klubo rekordas anksčiau buvo 23 pataikyti tritaškiai.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 29, Keeganas Murray 24 (5/9 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud., 3 atk. kam., 3 rez. perd.), Malikas Monkas 21 (4/6 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud., 8 rez. perd., 3 atk. kam.), Trey’us Lylesas 17 (5/6 trit., 5 atk. kam.), Domantas Sabonis 15 (16 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Harrisonas Barnesas 14 (3/4 trit.).

„Nets“: Mikalas Bridgesas 22, Camas Thomasas (5/14 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud., 3 rez. perd.) ir Spenceris Dinwiddie (4/7 dvit., 2/8 trit., 4/5 baud., 7 rez. perd.) po 18, Cameronas Johnsonas 15 (3/9 dvit., 3/4 trit., 4 atk. kam.) ir Dorrianas Finney-Smithas 13 (3/4 trit., 3 atk. kam.).