J. Valančiūnas sužaidė galingai, o „Pelicans“ nugalėjo NBA lyderius „Timberwolves“

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (13/11) namuose įveikė NBA šiuo metu sunkiai sustabdomą „Minnesota Timberwolves“ ekipą (17/5).

Jonas Valančiūnas<br>ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nuotr.

2023-12-12 07:06

Lietuvio klubas 121:107 (29:29, 30:23, 34:31, 31:21) nugalėjo „Timberwolves“ krepšininkus.

Jonas Valančiūnas šiame mače aikštelėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 4/7 baud.), sugriebė 13 atkovotų kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir tiek pat kartų blokavo varžovų metimus ir 3 kartus suklydo.

JV klubą į pergalę šiame mače vedė Zionas Williamsonas, kuris trečiąkart šį sezoną peržengė 30 įmestų taškų ribą. Puolėjas per 33 minutes aikštelėje surinko 36 taškus (13/17 dvit., 10/12 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Timberwolves“ gretose Karlas-Anthony Townsas, Mike‘as Conley ir Nazas Reedas sumetė po 17 taškų.

Tiesa, NBA lyderiai šį mačą žaidė be savo vedlio Anthony Edwardso, kuris praėjusio penktadienio rungtynėse prieš „Memphis Grizzlies“ susižeidė klubą.

„Pelicans“ šiame mače kone 3 kėlinius žaidė lygiai su svečiais iš Minesotos, tačiau ketvirtajame kėlinyje gynybą pagerinę aikštelės šeimininkai lemiamame rungtynių ketvirtyje net pirmas 4 minutes neleido „Timberwolves“ pelnyti taškų, o jau įpusėjus ketvirčiui Z.Williamsono vedami „Pelicans“ turėjo įtikinamą pranašumą (104:91).

Per likusį laiką JV ekipą nepaleido turėto pranašumo ir galop 121:107 šventė pergalę prieš šiuo metu NBA lyderiaujančią „Timberwolves“ ekipą.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 36, C. J. McCollumas 23 (4/8 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Brandonas Ingramas 20 (3/8 dvit., 2/5 trit., 8/9 baud., 5 rez. perd., 3 atk. kam., 4 klaid.), Jonas Valančiūnas 14 (13 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Trey’us Murphy 10.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas (4/8 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud., 12 atk. kam.), Mike‘as Conley (2/4 dvit., 4/7 trit., 1/2 baud., 7 rez. perd., 5 atk. kam.) ir Nazas Reidas (4/8 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam.) po 17 ir Jadenas McDanielsas (3/6 dvit., 2/6 trit., 3 atk. kam.) ir Shake‘as Miltonas (4/9 dvit., 4/4 baud., 5 rez. perd.) po 12.