T. Sedekerskis negavo daug laiko pasireikšti, o „Baskonia“ namuose nusileido „Virtus“ ekipai.

Ketvirtadienį Vitorijos „Baskonia“ (8/6) su Tadu Sedekerskiu namų rungtynėse 81:91 (15:24, 28:18, 17:21, 21:28) nusileido Bolonijos „Virtus“ (10/4) krepšininkams.

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 14, 2023, 9:15 PM, atnaujinta Dec 15, 2023, 12:55 AM

T.Sedekerskis per 16 minučių pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Pirmą kartą šį sezoną lietuvis rungtyniavo mažiau nei 20 minučių. Iki šių rungtynių Tadas fiksavo 30 minučių ir 17,8 naudingumo balo vidurkius.

Ketvirtajame kėlinyje baskai dar pirmavo 70:68, tačiau svečiai surengė spurtą 10:0 ir likus žaisti 3 minutes įgijo solidžią persvarą.

Visgi „Baskonia“ rankų nesudėjo ir toliau liko artimoje kovoje. Po T.Sedekerskio dvitaškio su pražanga šeimininkai į paskutinę minutę žengė atsilikdami 79:85, o netrukus Codi Milleris-McIntyre’as atsilikimą sumažino iki 4 taškų.

Arčiau Vitorijos komandai priartėti nepavyko, o pergalę „Virtus“ komandai įtvirtino Marco Belinelli ir Awudu Abasso tritaškiai.

Nugalėtojus į pergalę vedė Tornikė Šengelija, kuris surinko 16 taškų (4/10 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 20 naudingumo balų.

„Baskonia“: Chima Moneke 16, Maikas Kotsaras 13, Markusas Howardas ir Nikos Rogkavopoulos po 11

„Virtus“: Marco Belinelli 27, Tornikė Šengelija 16, Isaia Cordinier 12.

Vitorijos klubas turėdamas 8 laimėjimus po 14 rungtynių užima 6-ąją vietą.

„Virtus“ laimėjo 10 mačų ir rikiuojasi 3-oje pozicijoje.

Praėjusiame sezone tarpusavio rungtynėse abi komandos iškovojo pergales namuose.