R. Giedraitis solidžiai prisidėjo prie lengvos „Crvena zvezda“ pergalės

Belgrado „Crvena zvezda“ (5/9) krepšininkai ketvirtadienio Eurolygos rungtynėse namuose 85:71 (25:22, 26:20, 20:11, 14:18) susitvarkė su Berlyno ALBA (2/12).

Rokas Giedraitis<br>R.Vilkelio nuotr.

Dec 14, 2023, 7:52 PM, atnaujinta Dec 14, 2023, 10:42 PM

Serbijos ekipa pranašumą pradėjo kurtis antrojo kėlinio pradžioje, o po pertraukos pratęsę sėkmingą seriją „Crvena zvezda“ įgijo 17 taškų pranašumą – 59:42.

Per likusį laiką ALBA nesugebėjo mažinti atsilikimo ir patyrė eilinį pralaimėjimą.

Puikiai nugalėtojų gretose žaidęs R.Giedraitis per 30 minučių surinko 19 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 1 klaidą ir 23 naudingumo balus.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 20, Rokas Giedraitis 19, Milošas Teodosičius 12.

ALBA: Louisas Olinde 13, Johannesas Thiemannas 12, Yannickas Wetzellis 10.

Belgrado krepšininkai per 14 rungtynių laimėjo 5 mačus ir užima 14-ąją vietą.

ALBA ekipa turėdama 2 pergales ir 12 pralaimėjimų rikiuojasi 18-oje pozicijoje.

Praėjusiame sezone tarpusavio rungtynėse abu kartus pergales šventė išvykos komandos.