Dviejų Eurolygos turnyro lentelės kaimynų akistatoje namie „Olympiakos“ nusileido „Valencia“

Penktadienį Eurolygoje kovojo ekipos, kurios turnyrinėje lentelėje buvo šalia vienas kitos ir turėjo po 7 laimėjimus – namie Pirėjo „Olympiakos“ žaidė su ispanų „Valencia“ ir krito 56:63 (15:14, 11:21, 12:12, 18:16).

Ignas Brazdeikis<br>SIPA/Scanpix nuotr.
„Olympiakos“ ekipa<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-12-15 21:22, atnaujinta 2023-12-15 23:19

Ispanai turėjo 10 taškų persvarą ir nors ketvirtame kėlinyje „Olympiakos“ sumažino skirtumą iki 50:55, pabėgti nuo pralaimėjimo graikai nesugebėjo.

9 minutes žaidęs Ignas Brazdeikis pasižymėjo 4 taškais (1/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai) ir atsikovojo kamuolį.

„Olympiakos“: Thomasas Walkupas 13, Kostas Papanikolaou 11, Isaiah Canaanas 8, Moustapha Fallas 7.

„Valencia“: Chrisas Jonesas ir Stefanas Jovičius po 12, Damienas Ingliesas 10.

Eurolygos vicečempionai su Ignu Brazdeikiu gan sėkmingai žaidė turnyre, laimėję per pastaruosius šešis mačus penkias dvikovas. Praėjusiame ture Pirėjus namie susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ 77:69.

Dviejų pergalių iš eilės seriją turėjo iki penktadienio ir ispanų komanda, kuri praėjusią savaitę nepasigailėjo Vilerbane vietos ASVEL 78:55.