Įspūdingai rungtyniavęs J. Valančiūnas atvedė „Pelicans“ ekipą į pergalę

NBA lygoje Jonas Valančiūnas surengė įspūdingą pasirodymą, o jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (15/11) ekipa išvykoje rezultatu 112:107 (21:20, 29:19, 26:37, 36:31) įveikė „Charlotte Hornets“ (7/16) krepšininkus.

Įspūdingai rungtyniavęs J. Valančiūnas atvedė „Pelicans“ ekipą į pergalę<br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 16, 2023, 8:04 AM

Nesustabdomai žaidęs lietuvis ant parketo praleido 37 minutes, per kurias pelnė 29 taškus (9/12 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir 2 kartus suklydo.

Paskutinis kėlinys prasidėjo rezultatui esant lygiam – 76:76, tačiau kur kas sėkmingiau lemiamiems momentams nusiteikę „Pelicans“ krepšininkai ketvirčio viduryje jau turėjo dviženklę persvarą (98:88).

Ilgai svečiai tokia persvara nesidžiaugė ir praėjus kelioms minutėms po Nicko Richardso dėjimo lietuvio ekipa turėjo vos 4 taškų pranašumą, 100:96.

Visgi Naujojo Orleano klubas rungtynių iš savo rankų nepaleido ir likus žaisti vos daugiau nei minutei „Pelicans“ vėl turėjo svaresnę persvarą – 107:98. Jos nepakako, kad svečiai rungtynes pabaigtų ramiai.

Mikalas Bridgesas ir Terry Rozieras pataikė tritaškius ir atsilikimą sumažino iki 3 taškų, tačiau 3 baudos metimus pataikęs Herbertas Jonesas užtikrino „Pelicans“ pergalę.

Jonui geriausiai talkino Zionas Williamsonas, kuris surinko 21 tašką (9/16 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė T.Rozieras, kuris pelnė 30 taškų (7/14 dvit., 4/11 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

„Hornets“: Terry Rozieras 30, Milesas Bridgesas 27, Nickas Richardsas ir Brandonas Milleris po 16.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 29, Zion Williamsonas 21, C.J. McCollumas 19.