Daugiau kaip tris kėlinius persverti rezultato negalėjęs „Virtus“ vienu metimu patiesė Eurolygos vicečempioną „Olympiakos“

Sėkmingai šiemet Eurolygoje kovojantis Bolonijos „Virtus“ klubas antradienį jėgas išbandė su Igno Brazdeikio atstovaujama Eurolygos vicečempione Pirėjo „Olympiakos“. Atkakliose rungtynėse pergalę. Ir atkaklus mačas baigėsi šeimininkų italų pergale – „Virtus“ po Danielio Hacketto dviejų taškų laimęjo 69:67 (17:19, 11:21, 19:15, 22:12).

Ignas Brazdeikis<br>SIPA/Scanpix nuotr.

Dec 19, 2023, 9:08 PM, atnaujinta Dec 19, 2023, 11:41 PM

Beveik 37 minutes žaidimo eigą kontroliavo graikai, kurie turėjo 3–6 taškų skirtumu. Viskas apsivertė likus grumtis 3 minutes, kai Ognjenas Dobričius pataikė tritaškį ir pirmą kartą išvedė „Virtus“ į priekį 67:65.

„Olympiakos“ atsakė dviem taikliais Giannoulio Latentzakio baudų metimais iš trijų. Likus 50 sek. rezultatas buvo vis dar 67:67.

Kai švieslentė rodė 42 sek. iki mačo pabaigos Danielis Hackettas pataikė du taškus, o „Olympiakos“ atakoje amerikietis dar sugebėjo priversti prasižengti Thomasą Walkupą.

„Virtus“ ataka nepavyko, o „Olympiakos“ skubėdama į priekį nutarė pelnyti tris taškus – likus 2 sek. iš toli metė G.Larentzakis, tačiau metimas buvo netikslus.

I.Brazdeikis aikštėje žaidė 14 minučių, pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

„Virtus“: Isaia Cordinier 13, Marco Belinelli 12, Ognjenas Dobričius 10, Danielis Hackettas 8, Devontae Cacokas 7, Tornike Šengelija 6 (9 atk. kam.).

„Olympiakos“: Giannuolis Larentzakis 13 (3/6 tritaškiai), Moustapha Fallas 12, Nikola Milutinovas 10 (11 atk. kam.).

Italų klubas su 11 pergalių įsitaisė tarp turnyro lyderių. Bolonijos komanda turi dabar jau keturių sėkmių iš eilės seriją, praėjusią savaitę palaužę išvykoje Vitorijos „Baskonia“ 91:81.

Tuo tarpu „Olympiakos“ su 7 laimėjimais pradėjo dalinti oponentams reikalingus įskaitinius taškus – praėjusią savaitę nusileido „Valencia“ komandai 56:63, o per pastaruosius penkis mačus laimėjo tik kartą.