„Virtus“ įveikusi „Valencia“ laimėjo nervų karą savų žiūrovų akivaizdoje

Ketvirtadienį startavusiame 16-ajame Eurolygos ture netrūko aistrų. Intriguojanti akistata įvyko Ispanijoje, kurioje vietos „Valencia“ (9/7) savų žiūrovų akivaizdoje priėmė Bolonijos „Virtus“ (11/5) krepšininkus.

Ch.Jonesas.<br>R.Vilkelio nuotr.

Dec 21, 2023, 9:29 PM, atnaujinta Dec 21, 2023, 11:30 PM

Akistatą po atkaklios kovos 79:71 (26:21, 11:26, 23:7, 19:17) laimėjo aikštės šeimininkai.

Antrojo kėlinio pradžioje „Valencia“, turėjo septynių taškų pranašumą, bet „Virtus“ dar to paties ketvirčio metu ne tik persvėrė rezultatą, bet ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama dviženklę persvarą 47:37.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkams pavyko ištirpdyti turėtą deficitą, o ketvirtojo ketvirčio metu užvirė atkaklus nervų karas.

Vis dėlto svarbiausiu metu šaltesnius nervus ėmė demonstruoti „Valencia“ krepšininkai. Nors kokybės akistatos pabaigoje trūko abiejų komandų žaidime, bet sudėtingesni metimai dažniau tikslą pasiekdavo po ispanų atakų.

Likus žaisti 28 sek. itin svarbią pražangą išprovokavo Chrisas Jonesas, kuris taikliais baudų metimais įtvirtino Ispanijos klubo pranašumą.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 17, Kassiusas Robertsonas ir Brandonas Daviesas po 12, Stefanas Jovičius 9.

„Virtus“: Tornikė Šengelija 15, Gabrielis Lundbergas 13, Marco Belinelli 11.